Seyahatte İletişimde Nasıl Kalınır?

Seyahatlerde kontör sorunları nasıl aşılır?

Seyahat etmek günümüzde bundan 20 yıl öncesine göre çok daha kolay artık. Küreselleşmeyle paralel olarak nerdeyse sınırlar kalkmış gibi. Bu sebeple özellikle kısa seyahatler haftalık tatiller hepimizin sıkça tercih ettiği rahatlama yöntemi oluverdi.

Bu tür seyahatlerde yaşanan en büyük problemlerden biri haberleşme oluyor. Eğer faturalı bir hattınız yoksa kontör problemi birçok seyahat severin başına dert açıyor. Bir Paris seyahati sırasında ailenizi aramak istediğiniz de ve kontörünüz bir Turkcell, Vodafone veya Avea bayisi bulmanız olanaksız. Hele daha uzak Asya ya da Latin Amerika ülkelerine yapılan seyahatlerde durum daha da kötü olabilir. Tabi bu durum yurt dışına giden tanıdıklarınız için de geçerli. Bu sorunu çözmenin en kolay yollarında biri ise Fonmoney.

Fonmoney

Fonmoney ile farklı ülkelerden Türkiye’de bulunan hatlara, cep telefonları için kontör yüklemek mümkün.  Fonmoney internet sitesi üzerinden kontör yüklenmesini sağlayan bir online satıcı. Yapacağınız işlemler ise oldukça basit. Zaten site son derece kolay anlaşılacak ve hızla işlemi gerçekleştirecek şekilde tasarlanmış. Kontör yüklenecek cep telefonu numarasını girdikten sonra, o cep telefonu hattına ne kadar kontör yükleneceğine ve ödeme şekline karar verdikten sonra kontör yükleniyor. Ödemeler Paysafecard, kredi kartı ve banka havalesi ile yapılabiliyor ve kontör yükleme işlemi hızlıca yapılıyor.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki video yada internet siteleri de ziyaret edilebilir.

Fonmoney hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.fonmoney.net ve http://www.facebook.com/FonmoneyTuerkiye adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!