Seyahatim.com; Kolayyolculuk.com, Biletall, Go to Gate ve Travel Genio ile Anlaştı.

Uçak bileti, otel, araç kiralama ve havaalanı transferi gibi sorgulamayı sağlayan dünyaca ünlü seyahat arama motoru Skyscanner’a yerli rakip olma mottosu ile geçtiğimiz aylarda yayın hayatına başlayan Seyahatim.com, uçak arama ağını genişletmek için Kolayyolculuk.com, Biletall, Go to Gate ve Travel Genio ile anlaştı.

Tamamen Skyscanner mantığında çalışan Seyahatim.com‘da uçak bileti, otel sorgulama haricinde yurtdışı paket tur ve yelkenli kiralama gibi seçeneklerde mevcut. Gelişmiş sistemiyle, bu seçenekleri isteğinize göre filtreleyerek kişiselleştiren ve sonuca ulaşmayı kolaylaştıran bir alt yapıya sahip olan Seyahatim.com rezervasyon ve satın alma işlemini ilgili tur operatörünün kendi sayfasına yönlendirerek güvenli bir şekilde müşterilerin alışveriş yapmasını sağlıyor.

Kolayyolculuk.com, Biletall, Go to Gate ve Travel Genio gibi uçak bileti satış firmaları ile de anlaşarak misafirlerine en uygun bileti sunma konusunda gelişim gösterdi.

Seyahatim.com hakkındaki detayları izleyerek sizlerle paylaşacağız.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!