Seyahat Ürünleri: Luxe City Gudies, Acenteler ve Otel Konsiyerjleri İçin Directory’i Tanıttı 0

Directory, lokasyonlara ve konaklama, yeme-içme ve alışveriş gibi kategorilere göre organize edilmiş olan 6,000’in üzerinde öneriden oluşan, güncellenmiş bir dijital veri tabanı sunuyor.

Her bir destinasyondaki yerleşik küratörler, yerliler tarafından denenen ve test edilen kişisel önerileri topluyor, genişletiyor ve bunlardan içerik güncellemesi gerçekleştiriyor.

LUXE City Guides’ın CEO’su Simon Westcott, bu yeni aracın, bünyesindeki kurumsal müşterilerden hizmet alan tüketicilere, tamamen kişiselleştirilebilir seyahat programları sunmak için tasarlandığını belirtti.

Seyahat danışmanları ve otel konsiyerj ekipleri, bu araç dahilinde arama yaparak ve kişiselleştirilmiş kısa listeler oluşturarak, bu seyahat programlarını derleyebilirler ve bu listeleri müşterilerine, e-posta veya anlık mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla iletebilirler.

Directory aracını kullanan şirketler ayrıca kendi veri tabanlarına yeni içerikler ve öneriler ekleyebilir, logolarını yerleştirebilir ve müşterileriyle paylaşmak için özel e-postalar ve PDF dosyaları oluşturabilirler.

Directory, herhangi bir yazılım veya uygulama yüklemeye gerek duyulmaksızın, tüm tarayıcılardan ve cihazlardan erişilebilir olma özelliğini taşıyor.

LUXE Travel Guides şirketi, çok sayıda ortak şirket ile birlikte çalışıyor ve bunların arasında Avustralya’daki Goldman Travel, The Peninsula Group, Citibank Prestige ve AMEX Centurion konsiyerj hizmetlerinin bölgesel sağlayıcıları bulunuyor.

 

Kaynak: http://www.webintravel.com/the-wrap-luxe-city-guides-introduces-directory-for-agents-and-hotel-concierges/

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.