Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

uPackinglist uygulaması tatil arifesinde yapılacaklar listenizi oluşturmanıza yardımcı oluyor ve tatilinizi organize ediyor!

Seyahat öncesi hazırlanan yapılacaklar listesi kullanıcıların önemli eşyalarını unutmasını engelliyor. Ayrıca seyahatin amacına göre hazırlanan listede önemli eşyalar bu amaca göre seçiliyor. Uygulama marketine çok yakında gelecek olan uPackinglist sizin seyahat rotanızı, seyahatinizin başlangıç ve bitiş tarihlerini ve bir de seyahat amacınızı sorarak bireyselleştirilmiş bir liste oluşturuyor.

Bu sunulan listeyi düzenlemek ve uygulama kategorilerinde sıralanmış farklı eşyaları da listeye eklemek mümkün. Ukraynalı grup tarafından geliştirilen uygulama aile pikniklerinden iş gezilerine kadar farklı amaçlara hizmet eden seyahatlere göre adapte edilebiliyor.

uPackinglist’in konsepti basit olsa, seyahat öncesi stresi azaltmak amaçlı geliştirilmiş güzel bir uygulama. Bu uygulama sayesinde bavulunuza koyduğunuz eşyayı işaretlemeniz ve listenizin takibini bu şekilde sağlamanız da mümkün.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz