Seyahat Ağı Gezigoo Yurtdışına Açılıyor. 0

Açılalı henüz bir ay  geçmesine rağmen yoğun ilgi görmekte olan Gezigoo.com yurtdışına açılıyor.

 Gezigoo.com   Member Home Page

Uzakrota.com‘un kurucusu Gökhan Erdoğan ve Amerika’da yaşayan Türk girişimci Serkan Özkan tarafından kurulan Gezigoo.com, kısa sürede gelen yoğun ilgi sonrasında tüm dünyada seyahat eden herkesi bu platforma katmak için girişimlerini yurtdışına açacaklar. İlk olarak geçtiğimiz hafta yayına aldıkları İngilizce sayfası sonrasında yakında İspanyolca, Rusça ve Arapça’yı da sisteme ekleyeceklerini belirten ikili önümüzdeki hafta içinde Amerika’da New Jersey ve Bulgaristan’da Varna ofislerinin faaliyete gireceğini belirttiler. Bir Türk girişiminin bu denli hızlı büyümesi akıllara acaba yeni bir Facebook mu doğuyor düşüncesini getirmiyor değil.

Gezigoo Nedir?

Tatil kararı verirken kullandığımız en büyük kaynaklardan birisi arkadaş ya da tanıdıklarımızın tavsiyeleri, diğeri de kesinlikle internet.

Gezigoo’nun en büyük özelliği sosyal medyanın nimetlerinden yararlanarak, tamamen sosyal bir deneyim sunuyor olması. Gezigoo’ya sosyal ağ hesaplarınızla üye olarak, yeni arkadaşlarınızla tanışabilir ve çevrenizin seyahat deneyimlerinden yararlanabilir, ünlü gezginlerin önerilerine göre seyahatlerinizi planlayabilir ve blog yazarak bu deneyimlerinizi sizden sonrakilere aktarabilirsiniz.

Siteye http://Gezigoo.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe