Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Setur’dan Çok Bilen Çok Gezer

SETUR’un, Facebook’ta “Eğer sen de ‘Dünyayı avucumun içi gibi bilirim’ diyenlerdensen, hiç durma!” çağrısıyla başlattığı genel kültür yarışması 2 Eylül 2012 tarihine kadar devam ediyor.

Rüya gibi tatillerden birine gitmek için katılımcıların tek yapması gereken SETUR Facebook sayfasındaki seçilen ülkeler üzerine hazırlanmış genel kültür sorularını yanıtlamak. Katılımcılar yarışmaya Cok Bilen Cok Gezer uygulaması üzerinden, yarışma süresince haftada 1 kez katılma hakkına sahip olarak aldıkları en yüksek puan ile lider tablosundaki yerlerini alacak.

Bilenler SETUR da buluşuyor, yarışanlar kazanıyor!

Yarışmayı birinci olarak tamamlayamayanlar ise seyahatlerine renk katacak alternatif hediyeleri kazanma fırsatı yakalayacak. ‘Çok Bilen Çok Gezer’ yarışmasına başvurmak için http://bit.ly/CokBilenCokGezer linkine tıklamanız yeterli.

Ağustos ayına özel muhteşem ödüller

En çok doğru cevabı veren yarışmacı, gidiş ve dönüş biletleri Sunexpress ten, Rixos Tekirova da çift kişilik her şey dahil rüya gibi 6 günlük tatil, ikinci olan katılımcı Grundig G32-LCH-0B 32 ” (82 cm) Tam Düz Ekran LCD TV sahibi olurken, üçüncü ise D&R dan 100 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

Turizm Haberleri

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2474 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.