İlişki mi İstiyorsun, Sana En Uygun Ülke Hangisi?

Seyahat arama motoru Momondo, 15 ülkeden 15.000’i aşkın kişiye, vücut ısılarının artmasına, nabızlarının hızlanmasına, kalplerinin çarpmasına sebep olanların kimler olduğunu sordu…

Eğer Güney Avrupa’nın ateşli bölgelerindensen şanslısın, neredeyse herkes senden hoşlanıyor. Dünyanın her yerinden kadınlar İtalyanların peşinde koşarken, erkekler İspanyol sinyoritalar için sıraya giriyorlar.

Ne yazık ki, kuzeyin soğuk bölgelerinin seksi, sarışın, mavi gözlü Vikinglerinin modası geçmiş: İsveçli, Norveçli, Danimarkalı ve Fin kadınlar aşk arayışlarında haritanın aşağılarına iniyorlar. Ancak, İsveçli erkeklerin Norveçlilere büyük bir ilgisi var ve Norveçli erkekler de seksi İsveçlilere karşı boş değil! Aaa unutmadan Türk erkeklerine gelince, onlar güzellikleriyle nice aileleri yıkan Rus kadınlarından, Türk kadınları ise yakışıklı İtalyan erkeklerinden hoşlanıyorlar.

O halde ne bekliyorsun? Bilgi görselimize göz at…

Country-crushes_TR-002

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!