Roomorama ile Yerel Hayatın Tadını Çıkarın 0

Roomorama.com, sizlere dilediğiniz yerde, sıkıcı otel odalarındansa, gittiğiniz şehrin ruhunu yansıtan evlerde kalmanıza olanak sağlayan özel bir platformdur. Roomorama ile, gideceğiniz yer neresi olursa olsun, bütçenize uygun, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan evleri bulabilirsiniz. Kısa ya da uzun vadeli tüm konaklamalarınız için geçerli olan bu sistem ile siz de kendi evinizi başkalarına açabilir, ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Roomorama (1)

 

Halen hızla büyüyen Roomorama, şu anda her zevk ve bütçe için özel konaklama imkânları sunan önde gelen bir online platformdur. Dünya çapında, misafir ve ev sahiplerinin iletişimini sağlayarak Wimdu, otellere akıllıca bir alternatif arayanlara eğlenceli ve otantik seyahat tecrübesini sunuyor.

New York`ta çatı katı dairelerden, Mayorka`da tatil evlerine ve Paris`te şehir içi stüdyo dairelere, Roomorama`nın 100`ün üzerinde ülkede 120,000 mülkten fazla çeşitliliği herkesin bir sonraki seyahatinde çekici, hesaplı konaklama bulabilmesini sağlıyor.

BvaZGJbIQAAH-8r

Tek yapmanız gereken, seyahate çıkmadan önce Roomorama’ya uğrayarak hem tarzınıza hem tercihinize hem de bütçenize göre seçiminizi yapmanız.

Roomorama’ya mobil aplikasyonlar üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Roomorama AndroidRoomorama IOS

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.