Qatar Airways, Dünyanın En İyi Havayolu Seçildi 0

Qatar Airways, Skytrax Dünya Havayolu Ödülleri’nde içlerinde ikinci kez Dünyanın En İyi Havayolu ünvanı da olmak üzere üç ödüle layık görüldü.

Doha Merkezli havayolu en değerli ödül olan Yılın Havayolu 2012 ünvanını bu sene de kimseye kaptırmadı ve buna ek olarak iki ödül daha aldı – üst üste yedinci kez Orta Doğu nun En İyi Havayolu Ödülü ve Ortadoğu nun En İyi Havayolu Personel Hizmeti Ödülü.

Kazananlar, bu hafta İngiltere de gerçekleşen Farnborough Air Show sırasında, dünya havacılık endüstrisinin önde gelen işadamlarının katılımıyla gerçekleşen bir ödül töreniyle açıklandı. Dünya çapında bir havacılık araştırma şirketi olan Skytrax, bir yıl boyunca iş ve tatil amaçlı seyahat eden, 100 ün üzerinde ülkenden, 18 milyonu aşkın yolcu nun görüşlerini alarak bu ünvanların sahiplerini bulmasını sağladı.

Qatar Airways CEO su Akbar Al Baker bu sonucu, tüm Qatar Airways çalışanlarının işlerine olan adanmışlık ve bağlılıklarının “fantastic bir onaylanması ” olarak değerlendirdi.

Skytrax CEO su Edward Plaisted ise Yılın Havayolu ödülünü üst üste ikinci kez kazanmış olmanın Qatar Airways için çok önemli bir başarı olduğunu ve bunun Qatar Airways in yönetim ve personelinin dünyanın en iyisi olmak için ne kadar çabalamış olduklarını net bir şekilde gösterdiğini belirtti.

 

Turizmhaberleri.com

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe