Projelist Açıldı 0

Avrupa’da hiç bir masraf ödemeden bir projelere katılmak istiyorsanız  ya da uzun veya kısa dönem Avrupa Gönüllü hizmeti yapmak istiyorsanız ve bunlara nasıl ulaşacağınız hakkında bir fikriniz yoksa o zaman sizleri projelist.com ile tanıştırabiliriz. Projelist, Erasmus+, Uluslararası projeler , projelere katılanların deneyimleri , proje başvurularını bulacağınız Turkiye’nin en büyük Avrupa Birliği proje başvuru ve takip kanalıdır.

projelist

Günümüzde bir çok dernek , sivil toplum kuruluşları ve gençlik grupları Avrupa Birliği, yeni adıyla Erasmus+ projeleri yapmakta, birçok uluslararası fondan hibe almakta ve etkin olarak bu projelerde yer alarak  yapılan projeleri takip etmektedir.Bu açıdan projelist.com sizlere en güncel , proje başvurularını , uluslararası yarışma duyurularını , üniversite burslarını duyurmayı amaç edinmiştir.Ayrıca çok fazla bilgi kirliliğini  engellemek için  hap bilgiler şeklinde siz kullanıcılara AB sürecindeki uygulamalarda ve başvurularda sadece önemli bilgileri sunmaktadır. Daha fazlası için projelist.com’u ziyaret etmenizi öneririz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe