Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gezmeyi ve keşfetmeyi sevenler için, en iyi rehberlerden hiç bilinmeyen hikayeleri; yüksek kalite ses deneyimiyle, kendi zamanınızda ve hızınızda akıllı telefonunuzla dinlemeniz için cebinize geliyor. 

Türkiye’nin en çok seyahat eden rehberi Saffet Emre Tonguç İstanbul’un hiç bilmediğimiz hikayelerini, Anadolu bilgesi Türkolog Ali Canip Olgunlu tarih, mitolojiye, sanat bilgisiyle harmanladığı hikayelerini Türkiye’nin en iyi ses prodüktörlerinden Erkan Altınok‘un sesinden harmanlayarak bizlere ulaştırıyor.

Uygulama içerisinden keşfetmek istediğiniz turu satın alarak mobil veri ya da kablosuz ağ bağlantısı üzerinden yükleyebilir ve sonrasında çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz. Tura başlamak için yapmanız gereken, uygulama içerisindeki harita üzerinden görebileceğiniz başlangıç noktasına gitmek. Piri konumunuzu GPS üzerinden algılayarak otomatik olarak bulunduğunuz noktanın hikayesini başlatacak. Tur boyunca uygulama ekranındaki pusula aracılığıyla yönünüzü bulabilir; harita ekranından rotanızı takip edebilir ve mola vermek ya da alışveriş için size özel mekan önerilerini görebilirsiniz.

Poi Labs ürünü olarak geliştirilen Piri, henüz 3 haftadır uygulama mağazalarında her almasına rağmen 20.000’nin üzerinde indirilme sayısına ulaştı ve AppStore’da en popüler seyahat uygulamaları arasında ilk sırada yer aldı.

Piri’ye http://www.piriguide.com/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz