Paris Merkezli PerfectStay, Seyahat Dağıtımı Modelini Geliştirmek için 15 milyon € Topladı. 0

Piyasaya yeni girmesine rağmen, kurucular, özellikle İngiltere ve Almanya başta olmak üzere Avrupa pazarlarına verilen öncelik ile uluslararası isteklerini hızla ilerletmek için Partech ve Felix Capital’den 15 milyon Euro yatırım aldı.

Bu yatırım, müşterilerine daha yenilikçi bir hizmet sunmak için teknolojik ve insan kaynaklarını hızla güçlendirmeye hizmet edecektir.

Paris merkezli seyahat start-up’ı, ilk ticari yılı olan 2017’de 13,4 milyon € ‘luk bir ciro elde etti. Bu ciro zaten Mayıs 2018’in sonunda ikiye katlandı ve kurucular bu yıl en az % 500’lük bir büyüme bekliyor. Bu performans, PerfectStay tarafından tasarlanan ve dağıtılan benzersiz bir dağıtım modeli tarafından yürütülmektedir. Yenilikçi, güçlü, hızlı ve tamamen mobil cihazlar için optimize edilmiş dahili olarak geliştirilmiş bir teknoloji kullanılıyor. Büyük markaların, müşterilerine özel yüksek kaliteli seyahat teklifi sunmalarını sağlıyor.

Büyük dijital veya turizm hesapları yöneticileri olarak (Publicis, Lastminute, Karavel-Promovacances, Ecotour’da) kendilerini geliştirmiş olan PerfectStay‘ın kurucuları, 2016 yılında uzmanlıklarını, özellikle e-ticaret başta olmak üzere, havayolu taşımacılığı ve medya, uçuş ve otel de dahil büyük markaların müşterilerine kaliteli seyahat sunmalarını sağlamak için yenilikçi bir çözüm yaratmak üzere kullanmaya karar verdiler.

PerfectStay’ın planı, beyaz etiket cihazlardan farklı olarak, her ortağa tüm oyuncular için aynı ürünler sunan özel bir BtoBtoC teklifi oluşturmaya dayalıdır. Seyahat teklifleri her marka için özeldir ve müşterilerinin beklentilerini dikkate alarak, geleneksel bir modele kıyasla 20 kat daha fazla satış üretmesini sağlar.

Halihazırda 80 çalışandan oluşan PerfectStay ekipleri (2019 kadar 200 olması planlanıyor), web sitesi ve mobil geliştirme, ürün seçimi, pazarlama kollarının aktivasyonu ve müşteri ilişkileri yönetimi ni bünyesinde toplamıştır. Şirket, anahtar teslim bir çözüm sunuyor ve ortaklarının benzersiz ve cazip bir seyahat teklifini hızla yaymalarına olanak sağlıyor. Air France, Vente Privée, Emirates ve Corsair gibi büyük markalar, bunun değerini gördüler ve zaten şirkete güveniyorlar.

PerfectStay tarafından uygulanan ve tasarlanan teknoloji, şimdilerde kıllı telefonlarını tatil rezervasyonu yapmak için kullanan müşterilerin beklentilerini de karşılamaktadır. Hızlı, akıcı ve mobil navigasyon için tasarlanmış bu platform, Avrupa’da en verimli olanlardan biridir. Çok çeşitli kalkış şehirleri ve konaklama süreleri ile esnek seyahat teklifleri sunmayı mümkün kılmaktadır.

Partech’in Yönetici Ortağı Philippe Collombel; “PerfectStay’ın kurucu ekibi, alanlarında büyük uzmanlık ve mükemmel tamamlayıcı becerilerden oluşan nadir bir kombinasyona sahip. Onlar, kârlı seyahat paketi pazarına, sektörün yüksek edinim maliyetlerinin üstesinden gelmelerine izin veren yeni bir açıdan, B2B’den yaklaştılar. Bizi ikna eden bu mükemmel ekip , yenilikçi bir iş modeli ve değer teklifi” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.