Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hayatınızın en önemli anlarından olan ve ömrünüz boyunca unutamayacağınız organizasyonları nerede yapmak istersiniz? Veya böyle organizasyonlar nerede düzenlenirse unutulmaz olur? Bu gibi unutulmaz organizasyonlara ne kadar para gerekir? Düğününü teknede yapmış biri olarak tabi ki de tekne cevabını veririm. Çünkü o eşsiz ve sonsuz maviliğin üzerinde, yıldızların altında hayatınızın aşkıyla birlikte olmak paha biçilemez.

32m-yacht-Istanbul-Cruises

Tekne kiralamak için zengin olmanız gerekmiyor. Sizler için ekonomik fiyatlar sunan tekne kiralama şirketlerini araştırdık ve www.yatkiralama.net adresini ziyaretçilerimiz için uygun gördük. Çünkü yat kiralama fiyatları son derece uygun ve sunulan hizmetler A+++ kalitede. Ben de düğünümü bu şirket aracılığıyla yapmayı planladım ve harekete geçtim. Teknede düzenlenen bir düğüne katıldım ve ortamı gördüm. Ayrıca şirket yetkilileri en baştan sonuna kadar ciddi derecede bizimle çok ilgilendiler ve fiyat konusunda da memnun kaldık. Teknelere ise diyecek hiçbir lafım yok, sadece binin ve o anın keyfini çıkarın. İstanbul yat kiralama şirketleri arasında bu şirketinin en iyi olduğu konusunda eminiz.

Yemekli yat gezileri için minimum 2 saat üzerinden kiralama yapılması gerekiyor. Yatlar saatlik, günlük ya da gecelik olacak şekilde de kiralanabiliyor. Günlük yat kiralama genel olarak müşteriler tarafından yüzme turları için tercih ediliyor. Ekonomik ücretler ödenerek sabah 10:00’dan akşam üzeri 18:00’a kadar boğazda ya da adalarda yüzme turları için yat kiralama işlemi yapılabiliyor. Onun dışında doğum günü, mezuniyet, fasıl, nişan, düğün, evlilik teklifi, evlilik yıldönümü vb. tüm kutlama, özel gün, davet, eğlence ve parti organizasyonları için bu yatları kiralama imkanı sizlere sunulmaktadır.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz