OtelPostasi.com Online Rezervasyon Dünyasında Hizmet Vermeye Başladı 0

Turizm sektörüne uzun yıllarını vermiş önemli isimlerinden olan Salih SARIKAMIS’ ın kısa bir süre önce yayına aldığı OtelPostasi.com online rezervasyon dünyasında hizmet vermeye başladı.

Aslında uzun yıllar yayın hayatında olan otellere personel bulma konusunda deneyimi ile kariyer sitesi olan kısa bir süre önce adını açıklamaktan kaçındığı  İngiltere’nin başkenti Londra merkezli bir acente ile anlaşma yaparak hayatına online otel rezervasyonu olarak devam etme kararı aldı.

OtelPostasi.com alan adı altında sadece Türkiye’de hizmet vereceğini ileri ki dönemlerde açıklayacakları yeni oluşumun da global bir yapıya sahip olduğunu ve hazırlıklarının hızla devam edildiği bilgisini verdi.

Salih SARIKAMIS sistemi şöyle anlatıyor OtelPostasi.com üzerinde işlem yapmak isteyen acenteler için de extranet girişlerinin olduğunu, farklı sistemler üzerinden fiyat karşılaştırma ve yorum karşılaştırma sistemlerinin de kolaylıkla kullanabildikleri gibi her ürün için ayrı ayrı olmak üzere birden fazla GDS entegrasyonu yapılarak en uygun fiyatlara erişmenin kolaylığı yaşayabiliyorlar.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe