Otelleri Büyütecek Uygulama, Staynote 0

Günümüzde her sektörde olduğu gibi otelcilikte de teknolojik gelişmelerle uyumlu ilerlemek kaçınılmazdır. 2014 yılında kurulan Staynote interaktif misafir iletişim sistemleri olarak otel teknolojileri arasındaki yerini aldı.

Staynote ile otellerde konaklamakta olan misafirlerin konaklamalarından önce, konaklamaları sırasında ve sonrasında cep telefonlarından veya tabletlerinden herhangi bir uygulama indirme işlemine gerek kalmadan kendilerine iletilen bir linke tıklayarak tüm ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayan bir sistem. Bu sistem sayesinde bulunduğunuz yerden tüm isteklerinizi otele iletebiliyor ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri alabiliyorsunuz. Örnek olarak SPA için rezervasyon yapabiliyor, oda servisinden yemek sipariş edebiliyor, odanız için temizlik isteyebiliyor veya otelinize varmadan check-in yapabiliyorsunuz. Memnun olmadığınız bir durum varsa otelinizi anlık olarak haberdar edebiliyor ve probleminizin daha hızlı çözülmesini sağlıyorsunuz. Bulunduğunuz şehir hakkında detaylı bilgi alabiliyor, çevrenizdeki etkinlik ve aktivitelerden haberdar olabiliyorsunuz.

staynote2

Mert Gündüz, Mehmet Ali Sert ve Alper Filiz tarafından kurulan uygulama geçtiğimiz 2 yıl içerisinde 50’den fazla otelde kullanılmaya başlamış. Ekibin büyümesi ile son zamanlarda geliştirdiği girişimlerle dikkat çeken Mert Ödemiş‘te ekibe katıldı.

Vodafone Fikir Çarkı, Anadolujet, DAP Holding, İTÜ Arı Teknokent, Start-Up ve Bizz Consulting’in sponsor olduğu ve birçok önemli kişinin katıldığı bu yıl yapılan Startup 100 töreninde StayNote, ilk 100’e girerek Türkiye’nin en başarılı 35. Girişimi seçildi!

Sektörün önde gelen 58 isminin katkılarıyla ve jüri oylamasıyla oluşturulan listede yer alan StayNote, otel işletmeleri için hazırlanmış, geleceğe yönelik kazanç ve verim sağlayan kullanışlı platformu ile adından söz ettirdi.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe