oBilet ile Bu Haftasonu Yollardayız

Türkiye’nin lider online otobüs bileti platformu oBilet sponsorluğunda, Keşfetsene organizasyonuyla doğayla ve yollarla iç içe keyifli bir hafta sonu için Bolu’dayız.

Türkiye’nin önde gelen gezi bloggerlarının 5-6 Eylül 2015’te gerçekleştireceği seyahatte, oBilet gezginleri Abant’ta ağırlıyor, ülkemizin en uzun şelalesi Güzeldere, en güzel milli parklarımızdan Gölcük Gölü ve Tabiat Parkı, Marmara’nın gizli sürprizi Akkaya  travertenleri de yol üzerinde duraklarımızdan oluyor.

Yaza  veda ederken sonbaharın doğayla renk cümbüşünü izleyeceğimiz bir seyahat keyfi ve Marmara Bölgesi’nin doğal güzellikleri rotamızda olacak. Seyahatimiz oBilet sponsoluğunda karşılanacak olup, etkinlik sırasında da #oBiletYollarda tag’i ile sosyal medyada ses getireceğiz. Üstelik profesyonel video kaydı ile de bu keyifli hafta sonu etkinliğimizden kısa anları unutulmaz kılacağız.

5 – 6 Eylül 2015 Programımız

Cumartesi

  • İstanbul’daki buluşma noktalarından hareketle otobüsümüzde kahvaltı.
  • Yol üzerinde Sapanca civarında çay kahve molaları ile Güzeldere Şelalesi’ne varış, ören yeri ziyareti, Güzeldere Şelalesi’nde öğle yemeği
  • Abant Gölü ve Milli Parkı’na varış. Spa ve göl etrafı etkinlikleri için serbest zaman
  • Göl Restoran’da akşam yemeği, AzGezmiş’ten fotoğraflarla sürpriz 2 nokta fotoğraf sunumu
  • Büyük Abant Oteli’nde konaklama .

Pazar

  • Büyük Abant Oteli’nde kahvaltı ve serbest zaman. Göl kenarı etkinlikleri sonrası yola çıkış
  • Akkaya Traventerleri’ni ziyaret, sodalı havuz ve çay kahve molası
  • Gölcük Tabiat Parkı’nı ziyaret, göl kenarı etkinlikler ve Bolu usulü barbekü partisi
  • Dönüş için yola çıkış, molalarla İstanbul’a varış

Ayrıca etkinlik sırasında hafta sonu boyunca #oBiletYollarda tag’ine twitter üzerinden paylaşım yapan takipçilerimize çekilişle sürpriz otobüs biletleri ve hediyeler kazandırma fırsatımız olacak.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!