obilet.com Seyahat Yazı Yarışması Düzenliyor 0

obilet.com’un seyahat blogu blog.obilet.com, üniversite öğrencilerine özel seyahat yazı yarışması düzenliyor. Ön lisans ve lisans öğrencilerinin aşağıdaki başvuru linki üzerinden başvurabileceği yarışmada dereceye giren öğrencilere özel hediyeler verilecek.

31 Mart tarihine kadar başvuru kabul eden yarışmada birincilik elde eden öğrenciye istediği rotaya uçak biletinin yanı sıra blog.obilet.com seyahat blogunda freelance yazarlık teklifi sunulacak. Yarışmada dereceye giren 2. kişiye istenilen rotaya otobüs bileti; yarışmada 3. olan öğrenciye ise obilet.com’un özel tasarımı bir seyahat kiti hediye edilecek.

Sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilindeki üniversitelerin ön lisans ve lisans öğrencilerinin katılabileceği yazı yarışmasında her katılımcı sadece bir adet yazı gönderebilecek. En çok 2000 kelime olması beklenen yazıların seyahat temalarına uygun bir yazı olması gerekiyor. Şehir tanıtımı, seçilen şehirde gezilecek yerler, seyahat deneyimleri ve ipuçları gibi eğlenceli, bilgilendirici ve yaratıcı yazılar kabul edilecek.

Katılmak isteyen gezgin yazarlar https://blog.obilet.com/blogger-yarismasi-basvurusu/ linki üzerinden yazılarını gönderebilir. Katılımcılardan öğrenci belgeleri de isteniyor.

Yarışmanın sonucu ise obilet.com Instagram sayfası üzerinden duyurulacak.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.