New York’da Evinin Bahçesinde Yaptığı İgloo’yu Gecelik 200 $’a AIRBNB’ye koydu 0

Jonas Fırtınası, Amerika Birleşik Devletleri’ni epey bir zorluyor şu sıralar. Hayat bazı bölgelerde neredeyse durma noktasına geldi. İşi ciddiye alıp evlerine erzak stoku  yapanların haricinde bu durumu eğlenceye dönüştürüp karda yaptıkları atraksiyonlarla ilgili çok komik videolar çekenler var. Hatta Manhattan’ın ortasında snowboard yapanlara bile rastlamak mümkün.

igloo2

Ama şu ana kadar yapılmış en ilginç ve en komik şaka bir “New Yorker”dan geldi. Evinin bahçesinde kardan yaptığı iglooyu gecelik 200 $’a son zamanların trend sitesi AIRBNB’de listeledi ; ayrıca “el yapımı” ve “doğal unsurlar”dan üretildiğini de eklemeyi ihmal etmedi..  Tabi bir süre sonra durumun farkına varan AIRBNB bu ilanı ortadan kaldırdı.

Tabi igloo sevenler hala AIRBNB’de Grönland’daki Ilulissat Buz Fjord’unda gecelik 327 $’a kiralama yapabilirler. Tabi daha ucuz bir deneyim isterseniz Avusturya Kühtai’deki Igloo Kampı’nı ziyaret edebilir ve koyun derisi tulumlarla ile yıldızlara bakarak yatabilirsiniz. 6 kişilik Igloo’ların fiyatı ise gecelik 83$ civarında.

BONUS:

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.