Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

NASCAR, “NASCAR®’ın Resmi Çevrimiçi Rezervasyon Ortağı” olarak nitelendiren HotelPlanner ile çok yıllık bir ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu.

Grup otel rezervasyonlarının ve dünya çapındaki bireysel otel konaklamalarının önde gelen çevrimiçi satıcısı olan ve 2002’den beri gezginlere hizmet veren HotelPlanner, NASCAR’ın kurumsal ofisleri için seyahat oteli rezervasyon platformunu sunarak sektör ve hayranlar için değerli bir kaynak olarak hizmet sağlayacak.

Ortaklığın önemli bir parçası olarak HotelPlanner, NASCAR.com üzerinde endüstriye ve hayranlara yaklaşan hafta sonu yarışları için uygun fiyatlı rezervasyon yapma imkanı sağlayan özelleştirilmiş bir otel rezervasyon platformuna sahip olacak. Önümüzdeki haftalarda, tüm spor dallarında NASCAR’a en sadık olan hayranlar, HotelPlanner üzerinden NASCAR.com’da özel fırsat paketleri ve çekilişlerle karşılaşabilir!

HotelPlanner Kurucu Ortağı ve CEO’su Tim Hentschel; “Müşteri odaklı bir organizasyon olarak, ABD ve yurtdışındaki milyonlarca tutkulu NASCAR hayranının konaklama deneyimini geliştirmek için sabırsızlanıyoruz. Özelleştirilmiş rezervasyon çözümümüz, yarış günlerinde seyahat rezervasyonu yaptırmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak” dedi.

İLGİLİ: 2020 programı, otel rezervasyonu

HotelPlanner’ın özelleştirilmiş otel rezervasyon çözümü artık NASCAR’ın üç ulusal serisi – Monster Energy NASCAR Cup ™, NASCAR Xfinity ™ ve NASCAR Gander Dış Mekan Kamyon Serisi ™ ile NASCAR’ın bölgesel serisi – K & N Pro Serisi Doğu ve Batı ™, NASCAR Whelen Modifiye Turu™, ™NASCAR Pinty Serisi™, NASCAR Whelen Euro Serisi™ ve ™NASCAR PEAK Meksika Serisi™ için elverişli.

NASCAR Baş Gelir Sorumlusu Jon Tuck; “NASCAR, Kanada, Meksika ve Avrupa’da dahil olmak üzere ülke genelinde yarışları onaylanan gerçek bir küresel spor. Özel otel rezervasyonunda yılların verdiği tecrübe ile HotelPlanner, endüstrimiz için muazzam bir kaynak olacak ve hayranlarımıza NASCAR etkinliklerinde yıl boyunca konaklama rezervasyonu için uygun, düzenli bir süreç sağlayacak” dedi.

HotelPlanner.com, dünya çapında beş milyondan fazla müşteriye otel rezervasyon teknolojisi uzmanlığını sağlarken, 2019’da tahmini 10 milyar dolarlık otel kaynak bulma alanında da hizmet vermektedir. NASCAR’a ek olarak, HotelPlanner, ünlü spor takımları ve ligleri ile en önemlisi NFL Washington Redskins, USA Triathlon ve Street League Skateboarding ile de ortaktır.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz