Mr. & Mrs. Smith, Amazon Alexa Aracılığıyla Rezervasyon Seçeneği Sunuyor 0

  • Alexa şehir içi konaklamalar, plaj tatilleri veya balayı tatilleri dahil olmak üzere, kişisel tercihlere göre oteller bulacak. Mr. & Mrs. Smith yetkilileri, bu özelliğin uzun süren rezervasyon süreçlerinden uzak durmaya yardımcı olacağını belirtiyor.

Müşteriler daha sonra önerileri favoriler olarak kaydedebiliyor ve bunları istedikleri zaman dinleyebiliyor. Ardından, şirketin yirmi dört saat hizmet veren seyahat uzmanlarından oluşan Smith24’ten bir arama talebinde bulunuyor ve uzmanlar, daha fazla detay sunduktan sonra tüm seyahat için rezervasyon işlemini gerçekleştiriyor.

Şirketin kurucularından Tamara Lohan, Mr. & Mrs. Smith’in Alexa üzerindeki becerilerini, 13 Eylül’de Londra’da gerçekleşen Amazon Merchant Summit’te görücüye çıkardı.

Lohan: “Bizler her daim teknolojinin nabzını tutmayı sürdürdük ve bizlere yeni, etkileyici ve hızlı büyüyen bir alanda çalışma fırsatını tanımış olan bu sesli uygulamayı geliştiriyoruz.

Elbette henüz yolun başındayız; kullanıcılarımızın uygulamayı nasıl kullandıkları ile ilgili veriler elde etmemizin ardından, uygulamayı daha da geliştirme olanağını elde edeceğiz. Yine de, ses teknolojilerinin artık ekosistemimizin bir parçası olmasından dolayı gerçekten heyecanlıyız ve bu teknolojinin kullanıcılara, sadece birkaç sesli komut kullanarak, bildik Smith tarzıyla gerçek otel fikirleri sunması umudunu taşıyoruz.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.