momondo, Seni ve Bir Arkadaşını Londra’ya uçuruyor.

Gezginlerin tercihi seyahat arama sitesi momondo, seni ve bir arkadaşını Londra’ya uçuruyor.

momondo’yu aslında sadece bir uçak bileti arama motoru olarak değil aynı zamanda otel, araç kiralama ve gideceğiniz destinasyonlar hakkında bilgi sağlayan bir seyahat asistanı olarak düşünebilirsiniz. Kullanımı çok basit olan bu sistemde gideceğiniz ve gitmek istediğiniz destinasyonu sisteme girip aratmanız yeterli bundan sonrasını seyahat asistanınız sizin sıralacak ve seçmiş olduğunuz havayoluna yönlenecek, havayolunun sizce belirtmiş olduğu ücret harici ek ücret ödemeden biletinizi güvenli bir şekilde alacaksınız ve şunu da söylemeliyiz ki momondo’da tüm bu hizmetler ücretsiz olarak sunuluyor.

momondo, seni ve bir arkadaşını Londra’ya uçuruyor.

Nasıl mı? Yapmanız gereken çok basit momondo çarkını çevir ve uçak bileti kazanma şansını yakala. Evet hepsi bu kadar…

Facebook (2)

Gezginlerin tercihi seyahat arama sitesi momondo.com.tr, size ayrıca gideceğiniz bölge hakkında birçok bilgiyi şehir sayfalarından verebiliyor. Nereye gidilir? Gideceğim yerin hava durumu nasıldır? Tahmini seyahat masrafım ne olacak? bu ve daha fazlası momondo şehir sayfalarında.

Yarışmaya katılmak için tıkla: http://www.momondo.com.tr

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!