Maşinga, Street Model’i Sistemine Ekledi 0

Nisan ayında yenilenmeye giden Maşinga, geçtiğimiz Ağustos ayında ziyaretçilerini yeni bir arayüz ve özelliklerle karşıladı. Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip yeni websitenin yanında, iş modeline kullanıcıları için yeni fırsatlar ekleyen Maşinga artık İstanbul’daki müşterilerine bulundukları semtte, en uygun fiyatlarla anında araba kiralama imkanı sunacak.

Arabasını kiraya vererek ek gelir elde etmek isteyen araba sahipleri ile ekonomik fiyatlara araba kiralamak isteyen kiracıları bir araya getiren Maşinga, havaalanı yolcularına yönelik olan ‘Air Model’e ek olarak ‘Street Model’i sistemine ekledi. Böylece araba kiralamak isteyen kişiler, bulundukları lokasyondaki arabaları kiralamak için Maşinga sitesinden online rezervasyon yapabilecek. Eğer araba sahibi arabasını sisteme kaydederken ‘Anında Rezervasyon’ seçeneğini onayladıysa; kiracı araba sahibinin rezervasyon onayını beklemeden arabayı anında kiralayabilecek.

masinga

Maşinga’nın yeni website ile birlikte kullanıcılarına, hatta onların arkadaşlarına sunduğu bir diğer sistem ‘Arkadaşını Davet Et’. Bu sistemde Maşinga üyesi olan kişiler, kendilerine verilen link üzerinden arkadaşlarını Maşinga’ya üye olmaya davet ediyor. Davet ettiği arkadaşı Maşinga’ya üye olduğunda 25 TL Maşinga Kredisi kazanıyor ve bu krediyi araba kiralamalarında kullanıyor. Davet eden kişi, arkadaşı araba kiraladığında 25 TL,arkadaşının  arabası kiralandığında 75 TL kazanıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe