Lüks Seyahat Tesisi Alohilani Resort, Misafirlerine Kişisel Alışveriş Seçeneği Sunuyor 0

Hawaii’de bulunan lüks otel Alohilani Resort, Aralık ayında tesiste kalmayı planlayan misafirlerine, tatillerinde alışveriş deneyimi sunmak üzere önde gelen bir stilist ve kişisel alışveriş uzmanı olan Kim Smith’i getirecek.

Paket anlaşma içeriğine göre misafirler, Smith tarafından sağlanan kişisel bir alışveriş hizmeti de dahil olmak üzere oda seçimi, manzara seçimi ve diğer olanakları seçebilirler.

Smith’in bu son hizmeti, misafirlerin tatil alışverişlerini sahil kenarındaki süitlerinin konforundan uzaklaşmadan tamamlamalarını sağlıyor.

Paket anlaşması ile minimum 4 gecelik konaklamada rezervasyondan sonra misafirlere bir stil ve bütçe anketi sunulacak. Bu anket, misafirlerin arzularına göre hediye veya kişisel kullanım için yedi maddeye kadar istek listelerini, analiz edip karşılamaları için Smith ve ekibine gönderilecek. Telefonla Smith ile yapılan özel bir değerlendirme sayesinde tüm detaylar nihayete erdiriliyor ve en lüks markaların yer aldığı marka seçimleri onaylanıyor.

Misafirler, tesise varışlarında süitlerinde özel hediye seçimleriyle karşılanacak. Daha sonra ise misafirler hangilerini kendileri için tutacaklarına ve hangilerini ücretsiz hediye paketi seçenekleriyle kişilere göndereceklerine karar verecekler ve istemedikleri seçenekleri Alohilani Resort‘ün yardımıyla geri gönderebilecekler.

Daha kişiselleştirilmiş alışveriş gezileri için Smith ile kişisel bir görüşme de yapılabilir.

Bu paket, üst düzey misafirlere genel otel deneyimi sunmak, maksimum ayrıcalık ve huzur sağlamak için rahatlama ve kişiselleştirilmiş deneyimlerle dolu olacak şekilde tasarlandı. Ayrıca, tatilde olsalar bile günümüz tüketicilerinin alışveriş yapma gibi görevleri yerine getirme ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.