Lüks Pop-Up Dükkan Serisi The Carry-On

‘The Carry On’ Kanada menşeli yüksek kalite kıyafet perakendecisi olan Kit and Ace markasının Pop-Up serisi olarak karşımıza çıkıyor.

Bu Pop-Up serisi Los Angeles, Melbourne, Londra ve diğer bazı büyük şehirler dahil olmak üzere dünyayı dolaşarak seyahat ediyor. Seriye özel üretilen ve devamı olmayan ürünler lüks oteller dahilinde pop-up dükkanlar olarak karşımıza çıkıyor.

kit-an-ace

The Carry-On serisi, adına sadık olacak şekilde, seyahat için gerekli olan ve taşıması kolay parçalardan oluşan bir koleksiyon ile beğenilere sunuluyor. Yedi şehirlik turu sırasında, markanın sevenleri sosyal medya üzerinden her bir etkinliğin nasıl olduğunu takip edebilecek. Takipçiler bunun yanında bölgenin en güzel alış veriş noktaları, restoranları ve daha fazlası ile ilgili ipuçlarına ulaşabilecekler.

The Carry-On serisi ile Kanada dışında kalıcı olarak açılacak olan dükkanlar için en iyi noktaları bulmaya yardımcı olacak proje ile Kit and Ace sevenlerine bir adım daha yaklaşmış olacak.

Kit-and-Ace

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!