Lüks Gezginler İçin Kişiye Özel Olarak Ayarlanabilen Taşınabilir Oteller

Lüks turizm tedarikçisi olan Blink, misafirlerinin isteklerine özel olarak hazırlanmış tatiller sunmayı deniyor.

Kendilerine özel ürünlere arzu duyan tüketicilerin sayısı giderek artıyor. Müşterileri için daha özel ve kişiselleştirilmiş bir süreç sunan lüks markalar bu kişiselleştirme hareketine liderlik ediyor.

Kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşımak için lüks seyahat tedarikçisi Black Tomato, lüks gezginlere personel, yemek, özel gezilerle birlikte gelen tamamıyla kişiselleştirilmiş taşınabilir oteller sunuyor. Blink ismiyle adlandırılan bu tatil hizmeti, misafirlerin ilgilendikleri ülkeyi seçmelerine imkan sağlıyor ve Black Tomato’ da o ülkede otelinizi kurmak için eşsiz ve bozulmamış bir alan buluyor.

Blink; Kuzey Kutbu, Bolivya’daki tuz gölü, Fas çöllerindeki kum tepeleri gibi uzak bölgeler de dahil olmak üzere dünyanın her yeri için hizmet verebiliyor. Gezginler bir kez yeri seçtiklerinde, taşınabilir otellerini tasarlayabilirler. Misafirler otelde kullanılacak materyallerden yapının nasıl görünüp hissettireceğine, yatak tiplerine, kullanacakları şampuandan saç kremine kadar her şeyi seçebilirler.

Eğer müşterinin özel istekleri varsa ya da proje planlamasında daha gerçek bir deneyim elde etmek isterlerse, birçok karar müşteriler tarafından online ya da Blink temsilcisiyle telefonda görüşülerek alınabiliyor. Gezginlerin gitmek istediği yeri seçmesiyle bağlantılı olarak deneyim yaratma süreci 3-5 ay arasında değişiyor.

Black Tomato, Blink’in ilk iş yılında 20-30 arasında müşteri isteğine bağlı olarak değişen seyahatler hazırlamayı bekliyor ve gelecekte bu sayıyı yılda yüzün üzerine çıkarmayı umuyor.

Deneyim fiyatı, aktivite türüne ve seyahatin yerine göre değişkenlik gösteriyor. Black Tomato, uçak bileti hariç olmak üzere seyahat masraflarının Fas’ta 3 gece konaklayan 6 kişilik bir grup için 65.000 dolar civarında olacağını, Bolivya’da tuz gölünde 4 gece konaklayan 6 kişilik bir grup için ise fiyatın 177.000 doların üzerinde çıkabileceğini tahmin ediyor.

Gezginler seyahatlerini tamamladıktan sonra bütün kamp anında toplanıyor. Hiçbir iz bırakılmıyor. Blink markası, göz açıp kapayıncaya kadar yaşadığınız deneyimi özleyeceğiniz eşsiz bir deneyim vaat ederek, şirketin iş modelinin bu yönüne atıfta bulunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!