Lufthansa, Progo ile İşbirliği Gerçekleştirdi. 0

Almanya’nın bayrak taşıyıcı markası Lufthansa, kişisel ulaşım asistanı Progo işbirliği ile hayata geçen  hizmet 31 Aralık 2019’a kadar devam edecek.

Türkiye’den satın alınan Lufthansa Business Class uzun mesafe uçuşları için geçerli olan servisi kullanacakların internet üzerinden uçuşlarından en az 5 gün önce uçuş bilgilerini belirterek hizmeti talep etmeleri gerekiyor.

Lufthansa Ailesi olarak misafirlerinin ihtiyaçlarına özel hizmetler sunmanın ve yolculuklarını daha konforlu bir hale getirmenin, vizyonlarının önemli bir parçası olduğunu belirten Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer, “Misafirlerimizin yolculuklarının her anında Lufthansa deneyiminin bir parçası olmaktan mutluluk duymalarını istedik ve vizyonumuza uygun bir partner olan Progo ile işbirliğimizin sonucunda, ücretsiz havaalanı transfer servisimizi başlattık. Yolcularımızın Lufthansa’nın misafir deneyimini yükseltme odaklı yaklaşımını ürün ve hizmetlerimizde  görmeye devam etmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.