‘Lookaround’, Şeffaf Bir Dijital Seyahat Planlama Yöntemi Sunuyor

Tatil planı yapanlar için, gidecekleri yerlere dair fikir sahibi olmanın en bilindik yollarından birisi, oraya ait fotoğraflara ve videolara göz atmaktır. Ancak, fotoğraf veya videolarda görülenler ile tatil başladığında karşılaşılanlar birbirini tutmayabiliyor ve tatilcileri hayal kırıklığına uğratabiliyor.

LookAround’ isimli bir mobil uygulama, dijital seyahat planlaması yapan gezginler için, yanlış veya eksik görsel tanıtımlarla yanlış yönlendirilmiş olmamaları adına 360 derecelik kısa video görüntülerini kullanarak bu gibi hayal kırıklıklarının önüne geçmeyi planlıyor. Uygulama, algoritmalar ve üç boyutlu görseller kullanarak, kullanıcıların, kalacakları yere ve hangi ilgi çekici noktaların bulunduğuna dair daha iyi bir kavrayışa sahip olmalarını sağlıyor. Tatil merkezlerinde hizmet veren işletmeciler, diğer tatilcilerin, deneyimlerinden en fazlasını elde etmelerini sağlayacak ipuçları barındıran üç boyutlu videoları bu uygulama için oluşturuyor. LookAround uygulaması, kullanıcılara herhangi bir fotoğraf üzerinde parmakları yardımıyla gezinme imkanı vererek, mekanları farklı açılardan incelemelerini ve gerçek hallerini daha iyi temsil eden içgörüler edinmelerini sağlıyor.

Uygulama, rezervasyon işlemleri tamamlanmadan evvel, etkinlikleri ve sunulan imkanları incelemeye yönelik daha işlevsel bir yöntem sunuyor. Bu eşsiz yaklaşım, seyahat planlama aşamalarının mümkün olan en ileri düzeyde şeffaf olarak kalmasını sağlamak için işletme sahiplerinin sağladığı bilgilerin yanı sıra pratik teknolojileri bünyesinde barındırıyor.

Uygulamaya, iOS cihazlar için App Store’dan erişebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!