Lazerle Evlenme Teklifinde Bulunmak En Güzel Yöntem Olsa Gerek‏ 0

Sevgilimle yaklaşık 5 yıldır beraberiz. Her hafta sonu olduğu gibi yemeğe çıkacaktık. Hazırlığımı yaptıktan sonra beni almaya geldi evime. Fakat bu sefer farklı bir şeyler vardı. Takım elbise giymişti.

lazerle evlenme teklifi
lazerle evlenme teklifi

Arabadayken bana bir sürprizi olduğunu söyledi. Uzun uğraşlar verdim ağzından laf alamadım. Gerçekten çok inatçıdır sır tutma konusunda. Karanlık olduğundan pek bir şey görülmüyordu ama denizin kokusunu almıştım. Belli ki beni balık yemeye götürecek diye düşündüm. Teknelerin yanından yürürken elimden tutarak teknenin birine bindirdi. Şaşırmıştım. Diğer yatlara kıyasla biz iki kişiydik. Bugüne kadar teknesi olduğunu bilmediğim için çok şaşırmıştım. Nasıl böyle güzel ve lüks bir tekneyi ayarlamıştı?

Meğerse benim için tekne kiralamış. Gerçekten sürprizi karşısında ne söyleyeceğimi bilememiştim heyecandan. Hemen boynuna sarıldım. Yemek yerken müziğimizden, boğaz manzarasından tutun söylediği sözlere kadar her şey kusursuzdu. İyi ki ona sahibim diye düşündüm. Gözlerimin içine bakıyordu. Bana köprüye bakmamı söyledi. Kafamı çevirdim. Şaşkın bir şekilde bakarken parlak yazıları gördüm. “Benimle evlenir misin?” yazıyordu. Elinde bir yüzük vardı. Yanımızdan geçen teknedekiler bize dönük şekilde alkışlıyorlardı. Ve bana lazerleevlenmeteklifi.net sitesi ile organize ettiği evlilik teklifini yaptı. Bir an ne söyleyeceğimi bilememiştim. Tüm İstanbul benim evlilik teklifimi görüyordu boğazda. Şimdiye kadar kullanılmayan bir teknoloji olan lazerle evlenme teklifini boğaza yazdırmıştı. Bu teklife kim hayır diyebilir ki?

Her bayanı etkilemeyi başaracak olan boğazda lazerle evlenme teklifi organizasyonu hakkında detaylı bilgiler almak için az önce url adresini paylaştığımız firma ile iletişim kurabilirsiniz. Lazerle evlenme teklifi fiyatları ekstra taleplere bağlı olarak değişiklikler gösterdiğinden internet ortamında fiyat konusunda rakam bilgisi vermiyorlar. Bu nedenle sitelerine girip iletişim sayfasında bilgiler vasıtasıyla kendileriyle bağlantı kurabilmeniz mümkündür.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe