Küresel Marka Olmak İsteyen GoSeeDo, Yurtdışına Açıldı.

2015 yılında çalışmaları başlayan ve 2016 yılı ilk çeyreğinde Süleyman Kaşıkçı tarafından açılan GoSeeDo, kısa bir süre içerisinde İstanbul, Antalya, Londra ve Cidde ofislerinde hizmet vermeye başlamış.

Otel, villa ve yat kiralama konularında hizmet verdiklerini belirten Süleyman Kaşıkçı, siteye gelecek dönemde yapacakları “Dünyanın yerel tatil sitesi” olarak hizmet vermek istediklerini belirtti.

GoSeeDo Türkiye en iyi fiyatlar ve tatiller ve gezilecek yerler hakkında gezginlerden gelen yorumlar

GoSeeDo şu anda İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 dilde yayın yapmakta ve 78 bölgede 463 tesiste hizmet vermekte.

Daha önce Halal Villa (yazlık villalar), Halal Yacht (özel kiralık yat ve tekneler), Halal Room (alkolsüz oteller) markalarını kuran Süleyman Kaşıkçı’nın yeni projesi olan GoSeeDo ile uluslararası arenanın önemli oyuncularından biri olmak istediğini belirtti.

Henüz çok yeni olan bu proje, umarız ki uluslararası oyunculardan biri olur. Fakat ilk olarak site kullanılabilirliği ve ürün çeşitliliği üzerinde çalışmalar yapılmalı., ayrıca .com ve .org gibi uzantıların tamamı dolu alternatif bir domain ismi ile devam edilebilir.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!