Kiev Gece Hayatı, Eğlence Rehberi

Kiev’de gece hayatı oldukça renkli ve hızlıdır. Kiev birçok alternatiflerin sunulduğu  oldukça tatmin edici  gece klüpleri , striptiz barlar ve casinolara sahiptir.  Birbirinden güzel kızların dansettiği pistlerden insanın gözünü ayırması pek mümkün değildir. Barlara giriş ücretleri 100 grivna’dan yani yaklaşık 20 liradan başlar. Gece kulüplerine (Kiev Night Clubs) girerken kapıdaki güvenliklerin face control(yüz kontrolü) ve dress code(elbise uyumluluğu) kontrollerini geçebilmeniz için gideceğiniz mekanın atmosferine göre giyinmenizi tavsiye ederiz.

Arena : Şehrin merkezinde bulunan mekan , Kiev’in en ünlü ve eski diskolarından biridir. Bar , café , restaurant , teras ,spor bar , karaoke bar , striptiz klubü gibi farklı eğlence tarzlarını bir yerde toplamış merkez ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir.

Avalon (Ajour) : Poker kulubu , restaurant , lounge-bar ve diskosu ile Kiev gecelerinde , kendine ayri bir yer edinmis şehrin ünlü güzel ve eğlenceli gece kulüplerinden biridir .

Caribbean : Şehrin ilk Latin Amerikan dans kulubü olmasının yanısıra ; Küba mutfağı ve latin muziği eşliğinde , farklı dans showlarıyla ,Kiev gece hayatinda farklı konseptiyle , kendine farklı yer edinmiş küçük fakat eğlenceli bir mekandır.

Shooters : En popüler mekanlardan biridir ; ‘’Turk , Avrupa , Japon mutfagiyla musterilerine farkli tatlari tatma imkani veren mekan  , restaurant , disko , teras cafe ve harem kalyan bariyla 4 farklı atmosferi bir çatı altında toplamıştır. (Özellikle yabancı misafirler için ciddi bir kıyafet kontrolu vardır)

Sky Bar : Ukrayna sosyetesinin unlu simalarini misafireden, Kiev’in son zamanlarda acilan en luks gece kulubudur.

Dlux : Avrupa sosyetesinin sıklıkla ziyaret ettiği mekan , şehrin en elit mekanlarından biri olup , Kiev’deki son yıllarda açılan lüks mekanlardan en göze çarpanıdır.

Crystal Hall : Kiev’in en büyük dans pisti ve ferah iç mekanlarından birine sahip olan , şık dizaynıyla elit müşterilerine hizmet veren mekan şehrin en güzel gece kulüplerinden biridir.

Serebro : Kiev’in son zamanlarda açılan lüks mekanlarından biri olan Serebro , restoran * gece kulubü konseptiyle lezzetli mutfağının yanısıra , diskosundaki eğlenceylede misafirlerine güzel bir zaman geçirmelerini sağlamaktadır.

Vodka Bar : Şehir merkezindeki Globus alışveris merkezinde konumu itibariyle şehrin kalbinde bulunan mekan , özellikle hafta içi günleri ögrenciler için giriş bedava olduğundan dolayı , öğrencilerin ağırlıklı olarak takıldıkları bir mekandır. Hafa içi lüks mekanlar boş olduğunda denenebilecek bir mekandır.

Prime : Taninmis dj’ler ve ilginc partileriyle , ogrencilerin daha cok talep ettigi dans kulubu.

Saxon : Ozellikle tekno muzik , R&B , 80′ler partileriyle ;Kiev öğrencilerinin sık ziyaret ettiği mekanlarin basinda gelmektedirler.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!