Kayak, Kullanıcı Deneyimini Artırmak için Web Sitesini Yeniledi.

momondo, Cheapflights, SWOODOO, checkfelix ve Mundi gibi meta search markalarının sahibi olan Booking Holdings (Eski Priceline) bünyesindeki Kayak.com.tr kullanıcı deneyimini artırmak için web sitesini yeniledi.

Bu değişiklikler arasında; bagaj ve kabin maliyet hesaplaması, otel ve araç kiralama şirketlerinin özel fiyatları ve web sitesinde gezinme güncellemesi yer alıyor.

Bagaj kategorisine giren yolcular bu değişiklik ile toplam maliyetin hesaplanması üstüne bagaj ücret hesaplayıcısını da görüntüleyerek kabin sınıfındaki fark ücretlerine rahatlıkla ulaşabilecek

Arama çubuğuna giriş yapan kişiler ana sayfa aramalarında daha önce yapmış oldukları aramaları da görebilecek.

Kayak seyahat uzmanı Neil Cartwright; “Her zaman müşteri deneyimimizi geliştirmenin yollarını arıyoruz ve tüketicilere en iyi tavsiyeleri ve bilgileri sunabilmemiz için web sitemizi sürekli olarak güncelliyoruz. En son değişikliklerden bazıları, kullanıcıların seyahat bilgilerini mümkün olduğunca kusursuz hale getirmek için araçlarımızı basitleştirmeyi içeriyor. Böylece, en iyi anlaşmalara veya en doğru bilgilere sahip olduklarından emin olabilirler. Kayak, diğer seyahat sitelerine göre daha fazla seyahat bilgisi barındırmakta ve kullanıcılarımız seçeneklere kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor” olarak belirtti.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!