Kanada’dan Bir İlk, Araç Tatili 0

Kanada, British Columbia Eyaleti’ndeki bir seyahat acentesi ülkenin en iyi araç tatilini piyasaya sürdü.

Vancouver, Kuzey Amerika’nın araç başkentlerinden biri olarak bilinmesine rağmen, bugüne kadar hiç bu formatta bir tatil deneyimi olanağı sunmamıştı.

Sürücüler Vancouver, Victoria veya Whistler’dan başlayan haftasonu bir gece  iki günlük veya beş günlük gezilerden birini tercih ediyor. En iyi otellerde keyif sürdüğünüz ve akşam yemeklerinde batı yakası mutfağının tadını çıkardığınız akşam yemekleriniz arasında,  süper arabanızın içinde saklanıp kafanızı dinliyor olacaksınız.

Aynı zamanda süper arabanızı McLaren MP4-12C, Lamborghini Gallardo, Ferrari 430 Spyder, Aston Martin Vantage S ve Jaguar F gibi efsaneleşmiş araçların içinden seçebilme şansına sahip olacaksınız.

British Columbia’nın Kuzey Amerika’nın en güzel güzergahlarından bazılarına ev sahipliği yaptığını söylemekte yarar var. Rocky Dağları’nın güzel manzarısını görün, derin vadilerin içinden geçin ve yol boyunca uzanan bütün küçük durakların tadını çıkarın.

Sürücülerin bazı kapalı yollarda arabanın sınırlarını zorlama şansı olacak. Süper arabayı kullanırken, güvenliğin her şeyden önce geldiğini aklınızdan çıkarmayın. Arabaya saygı duyun, doğaya saygı duyun, böylelikle her şey gayet iyi gidecektir.

Kapak Görseli: Colcorsa

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe