Jolly Tur Yeni Sitesini Yayına Aldı. 0

2013 yılında sitesini yenileyerek turizm sitesinden çok seyahat platformuna dönüşen Jolly Tur, yeni sezon öncesinde sitesini yeniden güncelledi.

Jolly Tur, bir süredir üzerinde çalıştığı yeni seyahat platformu www.jollytur.com‘u yayına soktu. Türkiye’nin en geniş seyahat platformu sloganıyla yola çıkan Jolly Tur’un yenilenen sitesinin 2013 yılında başlayan seyahat platformu olma eğiliminin devamı niteliğinde olduğu görülüyor. Online’daki yeni yüzünü tanıtan Jolly Tur’un yeni sitesinde yurtdışı oteller, otobüs bileti, uçak bileti gibi 2013 yılında eklediği özelliklerini koruduğu ve geliştirdiği görülüyor.

Ayrıca yine aynı yıl açmış olduğu Jolly Blog‘u da yeni sitenin içerisine entegre eden firma böylece seyahat etmek isteyen kişilere platformun dışına çıkmadan gerekli tüm bilgileri aktardığı; yani tatilcilere gidilecek yerlerin kültürel özelliklerinden alışveriş yapılabilecek en uygun noktalara, deneyimlenmesi gereken restoranlara kadar çeşitli bilgiler sunan sitenin böylelikle bir seyahat rehberi özelliği kazanmış olduğu görülüyor.

2013 yılında sitesine eklediği dinamik paketlemeyi geçtiğimiz yıl sitesini değiştiren Cafe tur‘un da sitesinde görmüştük, Jolly tur bu özelliği daha da geliştirerek siteyle birlikte hayata geçirmiş. Dinamik paketleme ile müşteriler site üzerinde arama motoruna sadece gitmek istedikleri bölge ya da otel ile uçak kalkış noktalarını yazarak kendi paketini kolaylıkla oluşturabiliyor.

Kullanım kolaylığı ve yenilenen arayüzü ile de dikkat çeken site yeni site tasarımıyla artık daha da hızlı. Buna ek olarak mobil uygulamalarını da güncelleyen şirket, yeni mobil uygulamaları ile sigorta gibi ek hizmetlerin tek sayfadan görüntülenebilmesi, galerideki görsellerin büyütülebilmesi, harita destekli otel bilgilerine erişim ve daha fazla multimedya desteği gibi özelliklerle kullanıcıların karşısına çıktı.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe