İtalya ve Almanya Schengen Vizesi Yetkili Kurumu İDATA, 2.0 Randevu Sistemine Geçti. 0

1998 yılında İstanbul’da kurulan ve Türkiye’den İtalya ve Almanya ülkelerini ziyaret edecekler için vize başvurusunda yetkili kurum olan iDATA, 2 senedir kullanımda olan online randevu sisteminin ön yüzünü tamamen baştan hazırlanan ikinci sürümle değiştirdi.

Almanya Dışişleri Bakanlığı tarafından Ankara, İstanbul ve İzmir’de, İtalya Dışişleri Bakanlığı tarafından da İstanbul’da vize hizmetlerinin sağlanması için yetkili tek resmi kurum olan İDATA için Artistanbul yazılım ekibinin geliştirdiği iDATA Randevu Sistemi 2.0 ile hem teknoloji olarak hem de görsel olarak sayısız iyileştirme içeren bu sürüm, vize başvurusunda bulunanların hayatını kolaylaştıracak yeni özelliklere de sahip oldu.

Örneğin, pasaportunuzu iDATA ofisinden teslim almak yerine randevu alırken belirttiğiniz adrese kargo ile gönderilmesini talep edebiliyor veya randevunuza gitmişken fotokopi veya biyometrik fotoğraf ihtiyaçlarınızı da iDATA ofisinde kolayca halletmek istediğinizi belirtebiliyorsunuz.

 

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.