İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü Avrupa Turu

İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü olarak 20 öğrenci ve 2 hocayla beraber 9 Eylül-4 Ekim tarihleri aralığında İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nden hareket ederek yola çıkacağız. Turumuzda ülkeler arası otobüsle ilerleyip şehirleri bisikletle gezeceğiz. Tur üzerinde yaklaşık 4 aydır 20 kişilik bir ekip araştırma yapmakta ve sponsor bulmaya çalışmaktadır. Bu 4 aylık süreç içerisinde yaklaşık olarak 100 kadar şirketle görüşmüş durumdayız. Bazılarından olumsuz bazılarından destekçi bazılarındansa olumlu yanıtlar aldık. Görüşmelerimiz sürmektedir.

Avrupa turumuz için yeni bir forma tasarımı da yapmış bulunmaktayız ve sponsorlarımızın logolarını hem formamızda hemde otobüsümüzde taşıyıp binlerce insana götürmek istiyoruz.

Turumuzda ki amacımız; ülkemizin bayrağını ve üniversitemizin logosunu taşıyan formalarımızla Avrupa’nın görülmeye değer şehirlerini gezmek ve bu şehirlerin önde gelen üniversitelerine yapacağımız ziyaretlerle zeytin dalı uzatmak. Bu sayede ülkemizin ve okulumuzun adını dünyaya bir kez daha duyurmaktır.

Gezilecek Ülkeler Listemiz:
Bulgaristan, Yunanistan, Macaristan, Romanya, İspanya, Fransa, İtalya, Avusturya, Almanya, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, Çek Cumhuriyeti.

Gezilecek Şehirler Listemiz:
Sofya, Belgrad, Budapeşte, Wien, Prag, Düsseldorf, Amsterdam, Brüksel, Lüksemburg, Paris, Barcelona, Cannes, Monaco, Milano, Venedik, Bologna, Pissa, Floransa, Roma, Pompei, Brindisi, Atina, Selanik.

Bu süreç içerisinde her bisikletçi arkadaşımızın desteğine ihtiyacımız var. Bisiklet gibi bir ortak paydamız varken sizden bunu talep etmek istiyoruz. Desteğinizle amacımıza daha başarılı bir şekilde ulaşacağımıza inanıyoruz.

Facebook adresinden turumuzun sayfasını beğenerek hem gelişmelerden haberdar olabilirsiniz hemde bize destek olmuş olursunuz.

Teşekkürler
Aziz Burhan ÖZKAN
İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!