iOS ve Android için BlackBerry Messenger Yayınlandı! 0

Uzun zamandır tartışmalarının sürdüğü, adına onlarca haberin açıldığı BBM, sonunda iOS veAndroid platformu için kesin bir şekilde yayınlandı. Bildiğiniz üzere daha Windows Phone için daha önce yayınlanan uygulama bugün geçtiğimiz saatlerde Android için Google Play StoreiOS içinApp Store‘un dijital raflarındaki yerini aldı.

BlackBerry kullanıcıları arasında yüksek popülerliğe sahip uygulama, milyonların gözdesi olmak için geldi. Whatsapp ve daha bir çok güçlü rakibinin bulunduğu iletişim sektöründe BlackBerry Messenger (BBM) ne derece tutacak bunu hep birlikte göreceğiz.

1382419752_screen568x568.jpeg 1382419802_screen568x568-1.jpeg

BBM, geliştirdiği PIN sistemiyle birlikte kullanıcılara numaradan bağımsız bir iletişim platformu sunuyor. En büyük kozu olarak bunu öne süren uygulama, rakibi WhatsAppViberiMessage,MessageMe ve Line gibi daha bir çok sohbet uygulamasından az da olsa bazı farklılıklar bulunduruyor. Sözü daha fazla uzatmadan BBM‘i ücretsiz bir şekilde denemek isteyen takipçilerimize linklerimizi verelim.

Android için: Google Play Store – BBM  |  iPhone ve iPad için: App Store – BBM

Kaynak: Teknolojioku

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.