InterContinental, Çin’de AI Smart Rooms’u Başlattı 0

Şu andan itibaren, InterContinental Beijing Sanlitun’de kalanlar ve InterContinental Guangzhou Exhibition Centre konukları AI Smart Rooms’u ilk deneyimleyenler arasında olacak.

Toplam 100 Yapay Zeka destekli Club InterContinental suiti, havaalanı ve liman şehrindeki InterContinental otelleri ve yıl içinde Çin genelinde önemli destinasyonlarda satışa sunulacak.

IHG ve Baidu, geçtiğimiz Kasım ayında Yapay Zeka geliştirme konusunda stratejik bir ortaklığın inşasına girdikten sonra, InterContinental Hotels & Resorts için özelleştirilmiş olan AI çözümü Baidu’nun DuerOS platformu tarafından geliştirildi. Platform, AI teknolojisini otel operasyonları ile entegre ediyor ve bu donanım güncellemesi ve bulut servisi ile destekleniyor. Geleneksel konuk odalarının aksine, yeni açılan AISmart Rooms, daha doğal bir insan-bilgisayar etkileşimli deneyimi sunmak için ses kontrol teknolojisini benimseyecek.

Konuklar iş ve eğlence modları arasında özgürce geçiş yapabilecekler. Bu çözüm ayrıca, bilgileri kişiselleştirmek ve cihazları sıfırlamak, otel yönetimini daha basit bir görev haline getirmek de dahil olmak üzere mevcut kulis yönetim sistemine de ince ayar yapacak.

“Daha verimli operasyon ve yönetim hizmetleri”

IHG Çin Pazarlama Başkan yardımcısı Lin Wang; “Otelcilik sektöründe öncü olmaktan ve misafirlerimizle gelecekteki deneyimlerin çeşitli olanaklarını keşfetmekten heyecan duyuyoruz. Y kuşağı teknolojiye özellikle duyarlı, genellikle denemek için yeni şeyler arıyorlar. AI Smart Rooms, kuşkusuz onlar için son derece cazip olacak ve yeni bir modernleşme ve tüketici memnuniyeti seviyesine zemin hazırlayacak.

“Gelecekte otel hizmetlerinde ve tesislerinde en ileri teknolojiyi kullanmaya devam edeceğiz ve bunun, akıllı teknolojinin müşteri bilincini ve takdirini daha da güçlendireceğini umuyoruz. Bu arada otel sahiplerimize daha verimli çalışma ve yönetim hizmetleri sunacağız. ”

“DuerOS, çeşitli endüstrilerin ortaklarını güçlendirmeye devam ediyor”

Smart Living Group Genel Müdürü Jing Kun ise; “Çok yönlü hizmet fonksiyonları ile DuerOS, çeşitli sektörlerdeki ortakları güçlendirmeye devam ediyor ve ekolojik veri paylaşımına katkıda bulunuyor. 70 yılı aşkın bir geçmişe sahip dünyaca ünlü bir lüks otel markası olan InterContinental Hotels & Resorts ile çalışmak ve akıllı misafirperverlik çözümümüzü ortaklaşa hayata geçirmek bir onurdur. Bu, gelecekteki kullanıcı deneyimine heyecan verici ve dinamik bir değişim sunuyor” diyerek ekledi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.