İngilizce Öğrenmek İsteyenler için Yeni Bir Yöntem

Turizmin hangi alanında hizmet verirseniz verin İngilizce bilmeniz gerekiyor. Seyahat ediyor ve deneyimlerinizi paylaşıyorsanız, İngilizce kullanarak daha rahat iletişim kurabilirsiniz.

Müşterileriniz ile daha rahat konuşabilmek ve dünyaya açılabilmek içinde İngilizce şart. Dünyanın ortak dili haline gelen İngilizce, her anlamda hayatınızı kolaylaştıracaktır. Sonuçta bugün dünyada ikinci dili olarak İngilizce konuşan kişi sayısı birinci dili olarak konuşanlardan daha fazla, yani İngilizce iki yabancı arasında iletişimi kurmak için akla gelen ilk dil.

Peki nasıl İngilizce öğreneceksiniz?

Şehrinizde bulunan İngilizce kursu sizin için bir opsiyon olabilir ve derslere başlayabilirsiniz. Zaman bulamıyorum diyorsanız online İngilizce eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Gelişen teknolojiler ile birlikte online eğitim hayatımızın bir gerçeği haline geldi. Bir çok kişi internet üzerinde eğitim alarak kendini geliştiriyor. Online eğitimin en büyük faydası saatleri kendinize göre ayarlayabilmeniz, yolda zaman kaybetmemeniz.

Ülkemizde bu anlamda bir çok farklı seçenek bulabilirsiniz, biz bugün sizlere Open English’ten bahsetmek istiyoruz. Open English şu anda dünyanın en büyük İngilizce okulu, 500.000’den fazla öğrenciye hizmet vermekte. Platform üzerinde sizlere eğitim vermek isteyen yüzlerce Amerikalı eğitmen var. Randevu sistemi ile değil her yarım saatte başlayan bir ders sistemi mevcut. Dolayısıyla ister gece ister gündüz önceden bir ayarlama yapmadan canlı ders alabiliyorsunuz. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati sınırsız eğitim alabiliyorsunuz.

Online eğitim alarak İngilizce öğrenmek için en iyi seçeneklerden birisi Open English. Eğer okul hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz. Kendileri ile web sayfaları üzerinden iletişime geçebilir ve eğitim danışmanları ile görüşebilirsiniz.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!