2010 yılında kurulan Uzakrota, seyahat endüstrisine yönelik haberler, raporlar ve pazarlama önerilerinin yanı sıra seyahat etmeyi seven herkes için Dünya’nın çeşitli yerlerindeki en düşük bütçeli seyahat noktalarından lüks alternatiflerine,  en çılgın festivallerden konserlerine kadar seyahat adına ne varsa yayınlamaktadır.

Sürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu değerli okuyucuları ile büyüyen Uzak Rota, ülkemizdeki Turizmin nabzını tutmaktadır.

UZAK ROTA’DA REKLAM SEÇENEKLERI:

Şu an için Uzak Rota’da banner ve tanıtım bülteni bazında reklam verme şansınız bulunmaktadır. Uzakrota’da reklam seçeneklerini görmek için lütfen tıklayınız.

Reklam vermek ve bilgi almak için, info@uzakrota.com adresinden iletişime geçebilir ya da 0212 963 14 68 no’lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

MARKANIZI TANITALIM:

Uzakrota.com reklam seçeneklerinin yanısıra facebook, twitter , instagram yarışmaları ve blogger organizasyonları ile de markalara ek hizmetler sunmaktayız.

UZAKROTA A.Ş. ISTANBUL İLETİŞİM:

Telefon…..:  0212 963 14 68

Adres…….:Merkez Mahallesi, Akar Caddesi,  No 3,  I Tower Plaza 22 Kat Ofis No 155 / Şişli, Bomonti, İstanbul

Mail……….: info[@]uzakrota.com

Facebook.: facebook.com/uzakrota

Twitter….: twitter.com/uzakrota

UZAKROTA LLC USA CONTACT:

Address…….: 112 Capitol Trail Suite A419 Newark DE, 19711, United States

E-Mail……….: info[@]uzakrota.com

7 Comments

  • gayet guzel..e posta ve facebook iletişimi kurmanızı rica ederim

  • engin bey hiç dalamanda bulundunuz mu?

  • Turkiyede arkadasim kamu gorevlisi ogretmen.yesil pasaport alabilirmi? Ve alirsa almanyaya benim yanima gelebilirmi? Gumrukte soru soruyorlarmi?

    • 3. derece devlet memuru ise alabilir, alabilirse dönüş bileti yanınada olmak şartıyla ülkeye giriş yapabilir.

  • Merhaba sitenize “uçak bileti” konulu tanıtım yazısı vermek istiyorum. Eğer bu mümkünse fiyatı site adresinizle beraber n.sarigul1@gmail.com adresine mail atarsanız bende size hemen dönerim. iyi günler.

    Nebi Sarıgül

  • Merhaba, yapmış olduğunuz yarışmaya katılmak istiyorum fakat cevabı nere yazmalıyım, yoruma yazmak biraz saçma olmaz mı? İnstagramda da böyle bi uygulama başlatmamışsınız.. özel olarak göndermemiz gereken yer varsa öğrenebilirmiyim?

  • Merhabalar. Suriyeye gitmek istiyorum. Nerden gidebilirim. Bana ne gibi evraklar lazim maliyeti ne kadar olur. Bilgi verebilirmisiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.