2010 yılında kurulan Uzakrota, seyahat endüstrisine yönelik haberler, raporlar ve pazarlama önerilerinin yanı sıra seyahat etmeyi seven herkes için Dünya’nın çeşitli yerlerindeki en düşük bütçeli seyahat noktalarından lüks alternatiflerine,  en çılgın festivallerden konserlerine kadar seyahat adına ne varsa yayınlamaktadır.

Sürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu değerli okuyucuları ile büyüyen Uzak Rota, ülkemizdeki Turizmin nabzını tutmaktadır.

UZAK ROTA’DA REKLAM SEÇENEKLERI:

Şu an için Uzak Rota’da banner ve tanıtım bülteni bazında reklam verme şansınız bulunmaktadır. Uzakrota’da reklam seçeneklerini görmek için lütfen tıklayınız.

Reklam vermek ve bilgi almak için, info@uzakrota.com adresinden iletişime geçebilir ya da 0212 963 14 68 no’lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

MARKANIZI TANITALIM:

Uzakrota.com reklam seçeneklerinin yanısıra facebook, twitter , instagram yarışmaları ve blogger organizasyonları ile de markalara ek hizmetler sunmaktayız. Neler yaparız sayfamız ya da Kurumsal sitemiz üzerinden hizmet seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Sunumumuzu görüntülemek için tıklayınız.

UZAKROTA A.Ş. ISTANBUL İLETİŞİM:

Telefon…..:  0212 963 14 68

Adres…….: Yıldız Posta Caddesi Akın Sitesi 1. Blok D:20 Beşiktaş – Istanbul

Mail……….: info[@]uzakrota.com

Facebook.: facebook.com/uzakrota

Twitter….: twitter.com/uzakrota

UZAKROTA A.Ş. AMERİKA İLETİŞİM:

Adres…….: 607 Deemer PL, Suite 419, New Castle, DE, USA

Mail……….: info[@]uzakrota.com

Not: Uzakrota.com’da yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına ve kaynak siteye aittir

7 Yorum

  1. Turkiyede arkadasim kamu gorevlisi ogretmen.yesil pasaport alabilirmi? Ve alirsa almanyaya benim yanima gelebilirmi? Gumrukte soru soruyorlarmi?

  2. Merhaba sitenize “uçak bileti” konulu tanıtım yazısı vermek istiyorum. Eğer bu mümkünse fiyatı site adresinizle beraber n.sarigul1@gmail.com adresine mail atarsanız bende size hemen dönerim. iyi günler.

    Nebi Sarıgül

  3. Merhaba, yapmış olduğunuz yarışmaya katılmak istiyorum fakat cevabı nere yazmalıyım, yoruma yazmak biraz saçma olmaz mı? İnstagramda da böyle bi uygulama başlatmamışsınız.. özel olarak göndermemiz gereken yer varsa öğrenebilirmiyim?

  4. Merhabalar. Suriyeye gitmek istiyorum. Nerden gidebilirim. Bana ne gibi evraklar lazim maliyeti ne kadar olur. Bilgi verebilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.