HRS ve Siemens İşbirliği Yaptı 0

Otel rezervasyon sistemi HRS, dünya çapında yılda üç milyondan fazla gecelik odası bulunan Siemens’in otel programıyla ilgili tüm iş süreçlerini yönetmek üzere işbirliğine gitti.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada global otel çözümleri sağlayıcısı HRS’nin yenilikçi gücü ve tüm otel yönetimi değer zincirini küresel olarak optimize etme kabiliyeti ile sözleşme yapmaya hak kazandığı belirtilerek şöyle dendi: “Bu hizmet kombinasyonu ile Siemens ve HRS, seyahat endüstrisinde yeni bir kriter belirliyor.”

170’den fazla ülkede Siemens için global otel programını yönetecek olan HRS; profesyonel otel alımı, otellerden özel fiyat talebi , fiyat değerlendirme ve denetimleri gerçekleştirecek. HRS, seyahat yönetiminin karmaşıklığını azaltmayı, tüm süreçleri baştan sona bağlamayı ve böylece maliyetleri düşürmeyi hedefleyen Siemens‘in bu stratejik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak.

Daha kişiselleştirilmiş ve daha kolay rezervasyon işlemleri yoluyla seyahat memnuniyetini artırmayı hedefleyen HRS,  bunun için yapay zeka ve blok zincir gibi gelecek odaklı teknolojiler kullanacak. HRS ile yapılan işbirliğinin ayrıntıları hakkında bilgiler veren Siemens AG Küresel Hareketlilik Hizmetleri Başkan Yardımcısı ThorstenEicke, “HRS, bizi bütünsel yaklaşımıyla açık bir şekilde ikna etti. Araştırma aşamasından rezervasyona kadar, kesintisiz çözümlerden çok etkilendik. HRS‘nin yenilikçi gücü de belirleyiciydi” diye konuştu.

HRS CEO’su Tobias Ragge ise; “İşbirliğimizi genişletmekten dolayı çok heyecanlıyız ve Siemens’in dünya genelinde iş otel konaklama ile ilgili tüm süreçlerinin genel sorumluluğunu bize vermesinden dolayı gururluyuz. Hizmetlerimiz, Siemens‘te doğrudan ve dolaylı masrafların ek tasarrufuna yönelik. Aynı zamanda HRS otel ortakları da, onlar için dünyanın önde gelen global markalarından birine daha fazla erişim imkanı tanıyan bu anlaşmadan faydalanacak.”  dedi.

Kaynak: TurizmGazetesi
Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.