Hotelbeds ve Accor Oteller Zinciri İki Kat Rezervasyon Bekliyor.

Accor Oteller Zinciri, konaklama ürünleri ve diğer yardımcı ürünler dağıtımı yapan Hotelbeds ile yaptığı stratejik işbirliğinin ardından önümüzdeki iki yıl boyunca kazancını ikiye katlamayı umuyor.

Söz konusu işbirliği, yeni pazarlara açılmaya, yeni faaliyetlerde bulunmaya ve büyümeye odaklanmış durumda.
Yapılan işbirliği uzun süreli ortaklık kurmuş olan bu iki şirketin stratejilerinin ortak olduğu alanları belirleyerek firmaların örtüşmekte olan işlerini pekiştirip artırmayı planlıyor.

Anlaşma yaz boyunca test edildi ve Hotelbeds, Accor Oteller Zinciriyle yapılan bu anlaşmanın kendileri için şimdiye kadarki en iyi satış sonuçlarını ortaya çıkardığını söyledi.

Hotelbeds’in idari müdürü Carlos Muñoz, Accor Oteller Zinciriyle uzun süreli ilişkimizi bu stratejik işbirliğiyle ileri bir boyuta taşımış olduğumuz için çok heyecanlı ve hoşnutuz, dedi. “Bu yaz yapılan deneme gördüğümüz en yüksek rezervasyon oranı ile sonuçlandı. Bundan yola çıkarak gelecek iki yılda Accor Oteller Zincirinin çekeceği rezervasyonu Hotelbeds aracılığıyla ikiye katlaması için beraber çalışıyoruz.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!