Hotelbeds Üç Yıl İçinde Yan Hizmetler Satış İşlemlerinde %87 Büyüme İddiasında 0

Hotelbeds group son üç yıl içinde havayolu taşımacılığı yan hizmetler toplam alım-satım değerinde %87 büyüme iddia ediyor.

Bu bölüm, havayolu partnerlerine Hotelbeds Group platformu aracılığıyla konaklama, transfer, varış aktiviteleri ve araç kiralama hizmetleri sunuyor.

50’den fazla havayolu firması Hotelbeds Group’un seyahat teklifleri portfolyosuna bağlı.

Yakın zamanda gerçekleşen Tourico Holidays’in katılımının, Avrupa  ve Latin Amerika’da olduğu kadar  Kuzey Amerika’da da şirket konsodilasyonunu hızlandırması bekleniyor.

“Yeni iş geliştirme yöneticisi Jon French: “Son üç yılda üç temel alana odaklanarak havayolundan gelen satışların hacmini neredeyse iki katına çıkardık- en iyi ve en geniş ürün yelpazesi ile anlaşma yapmak, en iyi sınıf teknolojiyi sunmak ve sektördeki rakipsiz bilgi ve tecrübemizi sonuna kadar kullanmak” diyor.

“Birçok havayolu firması tek çözümde hem teknoloji hem ürün uzmanlığını sağlamak için tek bir ortak ararlar ve biz de daha çok havayolu ortağıyla tanışmayı dört gözle bekliyoruz.”

“Halihazırda dünya çapında American Airlines, Qatar Airways, British Airways, RyanAir, Norwegian ve Finnair gibi 50 havayolu firmasıyla çalışıyoruz.”

“Onlarla sadece konaklama değil aynı zamanda transferler ve aktiviteler, araba kiralama ve varış yeri hizmetleri, bir teknoloji çözümüyle bağlantı sağlamak için çalışıyoruz.”

“Bunlara ek olarak, daha karmaşık hepsi bir arada çözümler de sunuyoruz. Buna easyJet Holidays için kurmuş olduğumuz eksiksiz tatil paketi çözümünü örnek verebiliriz.

“Gelecek planlarımız, Avrupa’da büyümeye devam ederken, özellikle Asya Pasifik, Orta Doğu ve Latin Amerika’daki uluslararası pazarlardaki genişlememizi sağlamlaştırmak”

“Tourico Holidays’in Hotelbeds Group’a bu Haziran’da eklenmesi, entegrasyon aşamasının tamamlanmasının ardından, Avrupa ve Latin Amerika’da olduğu kadar Tourico’nun yerel pazardaki gücü sayesinde Kuzey Amerika’daki konumumuzu sağlamlaştırmamızı hızlandıracak”

Bu arada, Hotelbeds Group, Londra’daki Havacılık Festivali’ne üst üste ikinci kez sponsor olarak katılıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.