Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hotel.school, İsviçre merkezli  online öğrenim platformudur. Konaklama sektörü ve turizm profesyonellerine, ulaşılabilir, akıl temelli, son teknolojinin kullanıldığı,kişiye özel ve sertifikasyonlu mikro dersler sunar.

Yeni nesil İsviçre otelcilik okuluyuz! Konaklama sektörü profesyonelleri,Turizm sektörü çalışanları ve sektöre katılmak isteyenleri hedefleyen, kişiye özel derslerle çevrimiçi bir öğrenme platformu. Misyonumuz, teknoloji odaklı eğitimden yararlanarak ve sektörün mevcut ihtiyaçlarına uygun olarak önde gelen profesyonellerle ortaklık kurarak otelcilik ve turizm eğitimini geliştirmektir.

Hotel.school programları arasında farklı eğitim seçenekleri, programlar ayrıca Swiss Master Hotelier programı bulunmaktadır. Swiss Master Hotelier programı, Master seviyesindedir.

Patricia Iinuma direktörlüğündeki ekip, teknoloji, özel eğitim, otelcilik ve turizm alanlarında geçmişe sahip deneyimli yöneticiler tarafından oluşturuldu ve İsviçre merkezli otel işletmecisinin kurulmasında yılların deneyimini ve uzmanlığını getirdi, farklı ders seçenekleriyle sektöre destek veriyor.

Hotel.school Türkiye!

Turizm profesyonelleri, konaklama sektörü profesyonelleri, öğrenciler ve sektöre ilgi duyan herkes faydalanabilir.

Hotel.school, İsviçre, eğitim programlarında Türkiye pazarına yönelik %75’e varan indirimler sağlamaktadır.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz