Homeexchange, Netflix Tarzı Abonelikle Mülk Kiralamaları İçin Alternatif Bir Model Oluşturuyor 0

HomeExchange, geçen yıl boyunca GuestToGuest’in teknolojisi ile entegrasyonun ardından yeni bir web sitesi ve platform başlattı.

GuestToGuest, 35 milyon $ ‘lık bir sermaye artırımından sonra, 2017 yılının başında HomeExchange’i ve bir dizi küçük şirketi satın aldı.

GuestToGuest’in kurucuları, marka ilerledikçe uzun süredir faaliyet gösteren HomeExchange’i kullanmaya karar verdi.

Platform, ev sahiplerinin yıllık 150 dolarlık üyelik ücreti ödemesini ve daha sonra başka finansal işlem gerçekleşmeden evlerini değiştirmelerini sağlıyor. Şirket ayrıca konsepti denemek isteyen herkes için gecelik bir ücret sunuyor.

HomeExchange, ev sahiplerinin konum gibi çeşitli faktörlere göre değerlendirme yaptığı GuestPoints’i kullanarak karşılıklı değişim yapabilecekleri veya evde kalabilecekleri GuestToGuest modelinin tekliflerini de genişletti.

HomeExchange’e göre, bu iş modeli geleneksel tatil için kiralamalara meydan okuyabilir ve evler değiş tokuş edildiği için mülk sahipleri birbirleriyle daha yakın iletişim kurduklarından, daha kişisel bir deneyim.

HomeExchange CEO’su Emmanuel Arnaud; “Ücretli konaklama yerlerinde kalmak giderek soğuk ve kişiliksiz olarak algılanıyor. Ev değişimi ücretsiz konaklamaya dayandığından yepyeni bir deneyim sunuyor: gerçek, güvenilir evlerde kalmak ve misafir olarak memnuniyet hissetmek” dedi.

Şirket şu anda 400.000 konutluk büyüyen bir topluluğa sahip olduğunu söylüyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.