Hilton Connected Room Teknolojisi için Sırada Ne Var? 0

Connected Room, şu anda misafirlerin favori kanallarını ve akış uygulamalarını, tercih ettikleri oda sıcaklığını ayarlamalarına ve SHOWTIME ile yapılan türünün ilk örneği anlaşma sayesinde oda içi TV’den markalara erişmelerini sağlıyor.

Peki, Hilton Connected Room için sırada ne var?

• Hâlihazırda 500 odada bu teknolojiyi sunan Hilton, beş marka daha ekleyerek teknolojiyi 1000 veya daha fazla odada ülke genelinde sunacak.

• Bu, bir Apple veya Android cihazında olduğu gibi bir platform olduğu için yeni donanımlar dağıtılmadan önce daha hızlı bir şekilde yeni özellikler dağıtılabilir. Bu da zamanla konukların fotoğraflarını ve sanat yapıtlarını ekrana aktarabileceklerini, yeni cihazlara bağlanmak gibi şeyleri yapabileceklerini ve en sonunda odalarının özelliklerini kontrol etmek veya içeriklerine erişmek için sesli komutları kullanabilecekleri anlamına gelir.

Connected Room, Hilton’un yakın zamanda duyurduğu ve 2030 Taahhütleri arasında yer alan çevresel ayak izini yarıya indirme taahhüdüne de yardımcı olacak:

•Enerjinin korunabilmesi için, otellerin % 70’ine yakınında olan, dolu olmayan odalara “güç verilmesi”nin durdurulmasına izni verilmesi,

• Enerji verimliliği ve misafir konforu arasındaki uçurumu kapatmak için Yapay Zeka ve makine öğrenimini kullanmak.

• Yakın zamanda New York’ta, bu sonbaharda daha akıllı oda güncellemelerinin önizlemesini gerçekleştirebileceğiz; yani gelecekte daha fazla özellik mevcut.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.