Helal Turizmde Yeni Konsept: Bayramda Frankfurt!

Villa Kennedy bayram için tatil paketleri sunarak Müslüman seyahatseverlere Orta Doğu kültürünü Avrupa sınırlarında sunuyor. Butik otelin konaklaması Arap temalı süitleri ve helal yemek menülerini içeriyor. Ayrıca Müslümanlara yönelik popüler içecekler, hatta nargile servisi bile otel tarafından müşterilerin beğenisine sunuluyor.

hotel-package

Frankfurt her ne kadar tarihi Avrupa mimarisine sahip, çeşitli sanatsal ve kültürel festivallerin merkezi bir şehir olsa da Müslüman ziyaretçilerini de unutmuyor. Bayram tatillerinde lüks seyahatleri tercih eden Müslüman misafierleri Villa Kennedy Frankfurt’a davet ediyor.

Orta Doğu’nun zengin çeşitlilikteki otelleri Müslüman seyahatseverlere her ne kadar tanıdık bir ortam ve kültür içerisinde tatil imkanı sunsa da, Avrupa’daki oteller de Orta Doğu konseptlerini takip ederek Müslüman müşterilerin dikkatini çekmeye çalışıyor. Kennedy de bu otellerin arasındaki en güzel örneklerden biri.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!