Haldun Dormen’le New York’a Ne Dersiniz?

InterStar, Interfly ve Kaoda iş birliği ile ortaya koyulmuş, özel turlar olarak hizmet veren Türkiye’nin ilk farklı konseptlere sahip, hayalleri gerçekleştiren yapım şirketidir. Ünlülerle çıkacağınız yurt dışı sanat turlarından, uzman kişilerle ilgi alanlarınıza göre keşfedeceğiniz yeni maceralara yelken açmak artık InterStar ile çok kolay. Hollywood’da dizi setlerine, Berlin’de özel festivallere, Paris’de modaya, Amerika’da NASA’ya kadar geniş bakış açısıyla hangi rüyayı yaşamak istiyorsanız InterStar onu gerçekleştiriyor.

Haldun Dormen

Letsinterstar’da İlk Ünlü, Ünlü Tiyatrocu Haldun Dormen

Haldun Dormen eşliğinde unutamayacağınız bir sanat macerası sizi bekliyor! New York’un renkli sokaklarından, sanat dolu müzikallerine kadar uzanan bu serüveni kaçırmayın.

Amerikan Rüyası’nın başkenti, yeni fikirleri, keşfedilmeyi bekleyen sokakları, Evita on Broadway müzikali, Once’ın muhteşem sahne duygusu, bulutlara uzanan gökdelenleri ve özgürlüğün yankılarıyla 14 Eylül’de yapılacak InterStar Sanat Macerası’na hazırlanıyor

Broadway’da Ricky Martin’i İzleyin

Ricky Martin ve Elena Roger unutulmaz bir gecede, eşsiz bir sahne performansı ile, muhteşem bir görsel şov eşliğinde Evita on Broadway müzikalinde sizi bekliyor! Müzikalden The New York Times, “Nefes kesen Elena Roger” diye bahsederken, Association Press “Ricky Martin Broadway’in kralı!” diyerek oyunu nitelendiriyor…

Özgürlük Heykeline Cruise Gezisi

Özgürlük Heykeli’ni kusursuz bir tekne gezisiyle keşfetmek, bu maceranın olmazsa olmazı! Yıldızlı bir gecede, en şık smokinleriniz ile eğlenceli bir yolculuğa yelken açacaksınız.

Farklı Lezzet Anlayışı

InterStar ile 7 gece sürecek bu rüya gibi macerada, en şık restaurantlar ve en lezzetli menüler gezi boyunca size eşlik edecek! InterStar New York Sanat Macerası ile tatil ve sanat anlayışınız yeniden şekillenecek!

En Konforlu Konaklama Seçenekleri

Planlanmış 7 gecelik bu eşsiz New York sanat macerasında, eğlence ve keyifle biten yüksek tempolu her günün sonunda, tüm enerjinizi yerine getirecek ve size evinizdeki konforu aratmayacak Manhattan Hilton Otel, sizi bekliyor olacak.

14Eylül’de Başlıyor

Serüven dolu, rengarenk, sanat kokan, eğleceye doyacağınız ve anlatacak bir çok hikayeye sahip olacağınız InterStar New York Sanat Macerası’nda Haldun Dormen eşliğinde yer almak için hemen şimdi yerinizi ayırtın!

 

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!