Gruppal ve Samsung İşbirliği ile Statil Cebimize Geldi 0

Seyahat şirketi Gruppal tarafından Koreli teknoloji firması Samsung için hazırlanan ve işletilen STatil uygulaması Samsung Apps‘te yerini aldı.

Gruppal‘ın sadece yurtiçi ve yurtdışı turlar değil birbirinden farklı gemi ve nehir turlarını da eklediği STatil, ayrıca kullanıcıları için fırsatlar sunuyor. Samsung kullanıcıları, cihaz üzerinden STatil uygulamasını kullanarak yaptıkları 1.000 TL ve üzeri seyahat harcamalarında anında 100 TL indirim kazanacaklar.

Gruppal, STatil ile Kârlı Tatiller Sunuyor!

En popüler tatil seçeneklerini sunan STatil, kullanıcıları için yurt içinde ve yurt dışında pek çok rotada kaçırılmaz fırsatlar barındırıyor. Gruppal kalitesi ve güvencesi ile gerçekleştirilen bu turlar, uygun fiyatlar ve indirim fırsatları ile Samsung kullanıcılarını bekliyor.

Samsung’un ürettiği telefon ve tabletlerde kullanılabilen uygulama ile kullanıcılar tüm dünyadaki tatil rotalarını cep telefonları üzerinden gezebilecek ve uçak-otobüs kominasyonlu yurtdışı turlarını satın alabilecekler.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe