Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dünyanın ve Türkiye’nin her yerine bir tatil satışı yapan Gruppal tur şirketi, seyahat sektöründe online platformlardaki liderliğini korumaya devam ediyor. 2017 tatil turları ile erken rezervasyon dönemini başlatan Gruppal, herkesin aklındaki tatile uygun bir program sunmayı başarıyor.

Ekonomik bir tatil yapmanın öncelikli şartı, erken rezervasyon dönemlerini takip etmek ve aklınızdaki tatili en uygun fiyatlarla satın almak için fırsatları önceden bilmektir. Gruppal 2017 erken rezervasyon tatil dönemini erkenden başlatıyor. 2017 Ramazan Bayramı tatili, 2017 Kurban Bayramı tatili, 2017 bahar ve yaz tatilleri için birbirinden güzel turlar, ucuz uçak bileti seçenekleri, konforlu otel konaklamaları, eğlenceli Kıbrıs tatil paketleri ve cruise turları sizi bekliyor.

Erken Al, Az Öde

Henüz yaz yeni bitti, tatilden yeni çıktık demeyin, şimdiden 2017 erken rezervasyon fırsatlarını takip edin, hayalinizdeki tatile en uygun seyahat planını seçin ve erkenden ödemenizi yapın, daha öz ödeyin, hesaplı çıkın. Böylece 2017 tatili ile ilgili aklınıza tek bir soru işareti kalmasın ve aylar öncesinden ödemelerinizi yaparak tatilde rahatça harcama yapın.

gruppal-tatil

Yüzlerce Tatil Seçeneği

“Düşlediğiniz tatillerin doğru adresi” sloganıyla sektörde fark yaratan Gruppal, yurtdışı ve yurtiçi turları, otel konaklama ve uçak bileti imkanları, Kıbrıs tatil paketleri ve gemi turları ile tüm tatil ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Ayrıca vize başvuru danışmanlığı ve seyahat sigortası hizmeti de veren firmada aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

Sadece Bir Tık Yeter

Evden, iş yerinden ya da internetinizin olduğu her yerden Gruppal.com adresine girip, hayalinizdeki tatil paketini bir tıkla alabilirsiniz. Tatile çıkmak istediğiniz tarihi, gitmek istediğiniz bölgeyi ve diğer tüm seçenekleri Gruppal tatil filtreleri ya da uzman seyahat danışmanları aracılığıyla seçtikten sonra tek tuşa basarak, kolayca ve hızlıca istediğiniz tatil paketini alabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz