Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Graduate Otelleri Bluetooth Özellikli Duş Hoparlörlerini Kullanıma Sundu

Graduate Otelleri, tüm odalarda sunulacak Bluetooth ile çalışan duş hoparlörleri için iFox Creations ile iş birliği yaptı. Su geçirmez ve Bluetooth özelliğine sahip olan duş hoparlörleri, Graduate otellerinde kalan konukların duştayken telefonlarında yer alan kişisel müzik listelerini yüksek ses kalitesinde dinlemelerini sağlıyor.

Tasarımında Graduate Otelleri‘nin logosuna yer verilen duş hoparlörü müşteriler tarafından 50 dolar karşılığında satın alınabiliyor.

Deneyim odaklı maceralar arayan gezginler için ortaya çıkarılan Graduate Otelleri, ABD’nin en dinamik üniversite şehirlerinde bulunan iyi tasarlanmış bir otel dizisinin bir parçasını oluşturuyor.

Otellerin tümü sundukları geniş hizmetlerin yanı sıra bölge halkının iyimser enerjisini de sergileyip yüceltiyor. Graduate Otelleri’nin olduğu şehirler ise şu şekilde: Ann Arbor, Michigan; Oxford, Mississippi; Charlottesville, Virginia; Madison, Winconsin; Tempe, Arizona; Athens, Georgia. Belirtilen şehirlere ek olarak 2017’de açılacak olan yeni otellerin şehirleri ise Berkeley, California; Richmond, Virginia ve Lincoln, Nebraska.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.